Wpis z mikrobloga

@soshiu: bardzo ładnie blokuj i niech #!$%@?. I na przyszłość szukaj wolnej, a nie raz że robisz za ludzką poduszkę do wyplakania, dwa #!$%@? się tam gdzie nie powinieneś
  • Odpowiedz
@Ulany_Utopiec: Typowy przykład chłopa co na rokse z kwiatami chodził xD ogólnie takie sytuacje zazwyczaj kończą się tak że obecny facet ją po czasie urabia, żyją fajnie i romantycznie, a taki "przyjaciel" zostaje zeszmacony jako ten co paskudził w związku
  • Odpowiedz
@soshiu: Jak można się jednocześnie #!$%@?ć i wrzucać te "XD". Schizofrenię ma czy co? Co druga laska kompulsywnie wrzuca te "XD" bez żadnego związku z treścią.
  • Odpowiedz
  • 0
@Almost_a_wizard: są razem 5 lat więc raczej mało prawdopodobne, że zerwą. Pozatym #!$%@?, #!$%@? w to. Laska nawet nie jest jakaś przystojna mocno. Jedna zwykła dziewczyna. Jest milion innych takich.
  • Odpowiedz
@soshiu: Kiedyś jak wyprowadziłem się do Wojewódzkiego, to byłem takim normikiem uwięzionym w przegrywie. Nieświadomy, że jestem normikiem, a było to właśnie przez friendzone. Była taka dziewczyna z mojego miasta. Też do Wojewódzkiego wyjechała na studia, więc że znajomych miałem tylko ją. W rodzinnym mieście byliśmy w jednej "ekipie" I zawsze mi się podobała. Jak wyjechaliśmy to zaczęliśmy więcej pisać, ale głównie to ja inicjowałem kontakt. Mieszkaliśmy może 400m od siebie,
  • Odpowiedz
  • 4
@sierramikebravo: "Pamiętam już moje zeszmacenie 100% jak ją z nim odwoziłem po sylwestrze do domu, bo się napruł jak szmata" za mocne XD no ale ogólnie współczuje, chociaż nie żałuj, że w to brnąłeś. Nie miałeś tej wiedzy co teraz
  • Odpowiedz
@soshiu: Nie kryję się ze swoją głupotą i brakiem szacunku do samego siebie. Wyciągnąłem już z tego wnioski, a może ktoś to przeczyta i wyciągnie je wcześniej ode mnie, dzięki czemu jego życie w jakimś stopniu się polepszy. Z fartem
  • Odpowiedz