Wpis z mikrobloga

@dr_papieros zdradzę ci sekret, laska ci się przyzna ze ma chłopa tylko jak jesteś na tyle przegrywem, ze nie jest nawet zainteresowana. Jak jesteś chadem w jej oczach to się może dowiesz za 3 mce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lekko z ponad połowa kobiet z którymi się w życiu spotykałem to się nie przyznawały i robiły wszystko żeby ukryć fakt ze maja chłopa/są zareczone/męża itp
(Wstaw dowolne)

I
  • Odpowiedz
@soshiu: #!$%@? ci w dupe za bycie cuckoldem beta podnóżkiem, który dał się sfriendzonować
gdy nie będzie frajerów twojego pokroju, to może babom się coś w głowach ułoży
  • Odpowiedz
  • 1
@nitrochaser: dobra spokój. Nie chce tu wrzucać screenów ale wysyłała mi dwuznaczne wiadomości, jak gdyby była zainteresowana. Więc jakąś tam nadzieje miałem, że może chce skończyć związek i sprobowac czegoś nowego. No ale jednak nie, więc trzeba isc dalej.
  • Odpowiedz
@sierramikebravo: A ona w ogóle wiedziała, że coś od niej chcesz czy myślała, że się po prostu kumplujecie? Największe nieporozumienie jest takie, że mężczyźni nie rozumieją, że kobieta może chcieć się tylko przyjaźnić, a nie być w związku. Jak mnie irytują takie sytuacje, kiedy ten niby przyjaciel nagle wypala, że jest zakochany od lat i tak naprawdę to przez te wszystkie lata tylko udawał przyjaciela, a tak naprawdę chodziło mu o
  • Odpowiedz
@soshiu: ja #!$%@? facet słuchajacy kobiecych problemów a niebedacy jej chloapkiem/ rodziną to najnizsza w hierarchii grupa obrzydzenia. Nie ma to zadnego zwiazku z przyjacielstwem bo wiesz ze chcialbys zamoczyc a wiesz ze ona na to nie pozwoli. U mojej kobity są takie 'podnóżki' co grają pomocnych wiedząc ze ja ją obracam. Jestem przekonany ze zlizaliby cały towar z jaj jaki na niej zostawiłem zeby dosięgnąć mozliwosci zdobycia graala. Dlatego sie
  • Odpowiedz
@dr_papieros: mnie kiedyś laska przez 8 miesięcy urabiała aż ją kopnąłem w dupę. Problem #!$%@? taki, że się dosyć zaangażowałem, a nawet nie wiedziałem, że ma faceta i była z nim w ciąży (oczywiście facet #!$%@?ł z kraju, żeby alimentów nie płacić, więc mnie starała urobić emocjonalnie i dosyć szybko chciała do wyra wskoczyć). A jaka zdziwiona jak nie chciałem xD Że jak to tak ja, zwykły kmieć mam prawo odmówić
  • Odpowiedz
  • 1
@alfaalenieomega Co to znaczy wykorzystuje? Jakby kumpel prosił o podwózkę to też wykorzystywanie? Jakby się żalił na swoją dziewczynę to też źle? Jak ktoś prosi, a nie masz ochoty tego robić to tego nie rób, a nie robisz z nadzieją, że kiedyś za to będzie nagroda w postaci seksu.
  • Odpowiedz
@Howea: Ta kobieta się przyjaźni w taki sposób, że wykorzystuje przyjaciela jako tampon emocjonalny, darmowy transport i inne przysługi, a w drugą stronę nie daje nic. To się nazywa betaorbiter. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe czy w drugą stronę zadziałoby coś takiego, że pijany op dzwoni o 3 w nocy płacząc, że pies mu zdechł i uchlał się- no i ogólnie potrzebuje transportu 30 km.
  • Odpowiedz
  • 0
@Nowystaryziel Tampon emocjonalny, bo chce się komuś wygadać? Kobieta w takiej sytuacji jest przynajmniej uczciwa, bo nie twierdzi, że jak będzie miły to będzie seks. Po prostu uznaje, że jest przyjaźń i tyle. Prosi o przysługę i ją dostaje, jak w normalnej przyjaźni. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ją prosić o przysługi czy się zwierzać. Natomiast facet w takiej relacji tylko udaje przyjaciela i jak się orientuje, że seksów nie będzie
  • Odpowiedz
@Howea: Już to widzę jak odwzajemni przysługę lub okaże wdzięczność typkowi we friendzonie. xD
Ona bardzo dobrze wiedziała co robi i czego ten typek od niej oczekuje, tylko bez skrupułów go wykorzystywała jak większość. Już nie róbmy z ludzi niepoczytalnych. Po prostu OP frajer dał się wykorzystywać zamiast wprost powiedzieć czego chce, a ona go wykorzystywała udając że nie wie czego ten beciak naprawdę chce. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@Nowystaryziel Tylko wiesz jaki jest problem? Taki, że ładna dziewczyna podoba się praktycznie każdemu facetowi. Żeby unikać niejednoznacznych sytuacji musiałaby utrzymywać bliższy kontakt jedynie z partnerem, a resztę mężczyzn kompletnie ignorować i to by było najlepsze rozwiązanie tak naprawdę. Tylko nie każda kobieta o tym wie, zwłaszcza te młodsze. Myślą, że można się z facetem kumplować. Nawet jak kobieta wie, że się podoba to co niby ma z tą wiedzą zrobić skoro
  • Odpowiedz
@Howea: Sęk w tym, że przyjaźń damsko męska nie istnieje właśnie wtedy gdy chociaż jedna ze stron czuje pociąg seksualny do drugiej. ¯\(ツ)/¯
OP spermił bo podświadomie próbował strategii reprodukcyjnej samca beta- czyli opiekuna i dostarczyciela zasobów. Niestety dziewczyna ciągnęła do chłopaka samca alfa, który ją źle traktował. To są działania podświadome ukształtowane przez tysiące lat ewolucji- no a kobiety ewolucyjnie są przystosowane również do wykorzystywania mężczyzn, żeby przetrwać. Za długi
  • Odpowiedz
@sierramikebravo: Takich historii jak Twoja jest całe mnóstwo. Laska która wie, że to ona dominuje w znajomości, będzie traktowała takiego chłopa jak ścierkę, bo nie ma do niego ani krzty szacunku. Pamiętam jak dla mnie jedna też czasu nie miała i umówienie się na piwo trwało miesiąc, a sama potrafiła o 15:00 w piątek napisać, czy nie przyjadę do niej w góry ASAP, bo ma czas w weekend (odległość jakieś 600
  • Odpowiedz
@Howea: Mówiłem jej, ale nawet jeśli nie wie, to przyjaciółka też marna, co tylko ona dyktuje czy, kiedy i w ogóle gdzieś idziemy czy robimy i najbardziej zainteresowana jest gdy trzeba dupę przewieźć 150km do mamusi. Jak masz takich kumpli to współczuję.
  • Odpowiedz