Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #seks #macierzynstwo #dzieci #przegryw #p0lka

Kobieta wyszła tydzień temu ze szpitala po urodzeniu dziecka i żali się na babskiej grupie że jej mąż naciska.... oczywiście na seks a co by innego.
Kobieta w połogu a chłop tylko o jednym....
Ja p****ldoe co chłopami jest nie tak...

To mnie przekonało że nigdy nie chcę zajść w ciążę i urodzić dziecko.

W ogóle czy jak kobieta jest w ciąży to chłop potrafi wytrzymać 9 miesięcy bez seksu? Obawiam się że nie.

20% chłopów zdradzą swoją partnerkę w czasie ciąży lub po.

Gdy kobieta zachoruje i trzeba się nią stale opiekować, mója ciotka która pracuje na okologii powiedziała że pytanie jest nie czy zostawi kobietę, ale kiedy ją zostawi.

Jakoś mnie to nie dziwi, chłop nie chce sprzątać po sobie w domu, zająć się dziećmi, a tym bardziej nie będzie opiekował się chorą kobietą.

Zastanawiam się nad zostaniem lesbijką bo aktualnie nie widzę żadnych długoterminowych zalet z posiadania chłopa.
  • 17
@klewerewel: Prowokacyjny post, sądząc po doborze tagów, specjalnie skierowany do facetów. Opisujesz jakieś skrajne, wynaturzone przypadki, w celu poparcia Twojej tezy.

Poza tym mnóstwo mężczyzn przez lata żyje bez seksu, bo jest samotna, więc da się.

Ewidentnie masz uprzedzenia do mężczyzn.

Jeśli nie chcesz mieć dzieci, albo chcesz zostać lesbijką, to Twoja sprawa. Nie musisz tego publicznie ogłaszać.
@Kopytnik_1: to nie jest skrajny przypadek, bo 80% chłopów żali się że kobieta za rzadko uprawia z nimi seks.
"Baba nie chce mi zrobić loda.. pomuszcie, co mam zrobic?"
A czy posprzątał w domu? Ugotował obiad? Czy zajął się wpierw swoją babą?

Romantyzm polaka wyglada tak ze ogląda film w telewizorze i nagle odzywa się "Halina, może byś mi loda zrobiła?"
Tak to wygląda..
Polak najgorszy gatunek do związku
W ogóle czy jak kobieta jest w ciąży to chłop potrafi wytrzymać 9 miesięcy bez seksu? Obawiam się że nie.


@klewerewel: Ale po co ma wytrzymać jeśli ciąża nie jest zagrożona? I dlaczego od razu zakładasz, że kobieta nie chce?
@klewerewel: 80%, a czemu nie 85? Dane z doopy. Tylu facetów nawet nie żyje w związkach, albo jest w stanie uprawiać seks, ze względu na wiek. Przeinaczasz fakty, by pasowały pod Twoją tezę.

Widzę, że masz jakieś pretensje do polskich mężczyzn? Ale kogo obchodzą Twoje urojenia? Znajdź sobie kobietę, albo Szweda, Amerykanina czy Włocha i tyle. Wylewanie żali na forum, gdzie jest przewaga profili dla facetów, bez wątpienia świadczy o prowokacyjnym
@klewerewel: Jak masz takie doświadczenia to mi przykro i dlatego trzeba wybrać mężczyznę, a nie chłopca.
W ciąży można uprawiać seks chyba, że lekarz zabroni. A o połogu trzeba facetowi powiedzieć jak to wygląda i z czym to się wiążę, nie każdy facet myśli tylko o jednym. Rozmowa przede wszystkim.
Gdy kobieta zachoruje i trzeba się nią stale opiekować, mója ciotka która pracuje na okologii powiedziała że pytanie jest nie czy zostawi kobietę, ale kiedy ją zostawi.


@klewerewel: to kłamstwo.

Gdyby powiedziała
Gdy mężczyzna zachoruje i trzeba się nim stale opiekować, to pytanie jest nie czy kobieta go zostawi, ale kiedy go zostawi. to by była prawda, a tak to jest kobieca projekcja kobiecych cech na mężczyzn. Szkoda, że mnie powiedziała,
@klewerewel: Ale to działa w dwie strony. Nie zostawia się kobiety na więcej niż 25 dni. Jak będzie się dłużyło to puści się z pierwszym lepszym. Kierowcy ciężarówek są w ryzykownej grupie. Marynarze i żołnierze są na przegranej pozycji.