Wpis z mikrobloga

Na głównej kolejne znalezisko z serii "LGBT złe, mówi wam to fanatyk z katolickiej fundacji co chce zakazać aborcji, więc to na pewno prawda" (źródło: dorzeczy), dodane sa pod nim do powiązanych dwa linki:
20 plusów: Pedofilia a homoseksualizm - badania
13 minusów: Klub Jagielloński - Nie można łączyć pedofilii z homoseksualizmem

I teraz co najlepsze, oba te linki z powiązanych są na temat dokładnie tego samego tekstu z Klubu Jagiellońskiego, pierwszy jest streszczeniem drugiego i do niego w dwóch miejscach linkuje xD Po co czytać, wystarczy by tytuł wyglądał na taki pasujący do poglądów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazprawakow #bekazkatoli #lgbt #homoseksualizsm #fundacjaproprawodozycia #pedofilia #manipulacja #homoseksualizm #psychologia #neuropa Mirrory znaleziska: mirror #1, mirror #2
R187 - Na głównej kolejne znalezisko z serii "LGBT złe, mówi wam to fanatyk z katolic...

źródło: KJLGBTpowiazane

Pobierz
  • 31
Ja mam tylko nadzieję, że wykop to specyficzne miejsce i że całe nasze (zwłaszcza młode) społeczeństwo tak nie wygląda, bo jeśli tak, to zginiemy.


@Last_Viking: To byśmy dawno zginęli. Przecież to powszechny problem, że ludzie widzą to co chcą widzieć i dużo łatwiej kupują "fakty" zgodne ze światopoglądem. Nie dotyczy to tylko wykopu, ani tylko młodych.
@Last_Viking siedzę tu naście lat, jako jedyny że znajomych. Jestem już dorosły, znam sporo ludzi, pracuje w dużym korpo. Uwierz mi, nie masz się czym martwić. Wykop to taka mała kazirodcza społeczność, żyje własnym życiem, a swiat żyje swoim :)
Ja mam tylko nadzieję, że wykop to specyficzne miejsce i że całe nasze (zwłaszcza młode) społeczeństwo tak nie wygląda, bo jeśli tak, to zginiemy.


@Last_Viking: Na szczęście nie wygląda, świetnie to pokazuje poparcie dla konfy na wykopie pod znaleziskami a w rzeczywistości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Last_Viking @R187

Przecież wystarczyloby zobaczyć kto wyplusował te powiązane i ustawić wplyw głosu na 0, ale administracja tego portalu nie wie jak wykrać multikonto nawet jak ktoś im pokaże

@a__s

@cutecatboy wykop to nie jest żadna bańka, tylko grupka kilku osob przy pomocy multikont, skryptoŵ i botów potrafi na stronę główną wrzucić dowolne polityczne znalezisko. Czesto seriami.
Dostali za to karę.. bana na tydzień.

Przed wyborami cala strona główna była zawalona spamem
Ale co ty "prawacki" Klub Jagielloński jako źródło podajesz? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@CheSlaw: Nie przyszło do głowy, że celowo podaje takie źródło z artykułem wypełnionym źródłami, by całkowicie zaorać zarzut o "lewackości" tych twierdzeń?