Wpis z mikrobloga

Niemal dwa lata temu zamieściłem tutaj Post. Post owy zyskał uznanie społeczności. Widziało go kilkadziesiąt tysięcy ludzi i był plusowany dokładnie 4820 razy przez użytkowników wykopu.

Mowa o tym poście:
https://wykop.pl/wpis/56255005/2-tygodnie-temu-obiecalem-ze-wrzuce-liste-rozwiaza

Z listą moich propozycji zmian legislacyjnych i systemowych mających udrożnić, wzmocnić polską scenę technologiczną oraz wpłynąć na rozwój sztucznej inteligencji w kraju. Formalnie aplikowałem na stanowisko doradcy społecznego prezydenta RP. Lista obecnie jest tak samo aktualna, choć mając okazję i widząc chęć władz do specyfikowałbym ją.

Wówczas moja oferta została zignorowana a pozycję otrzymała 26 letnia córka prezydenta.

Dzisiaj wysłałem analogiczny email do kancelarii Premiera Donalda Tuska.

W ciągu tygodnia dam znać czy nowy rząd jest bardziej skłonny ze mną rozmawiać na temat barier innowacyjności i rozwoju branży technologicznej w Polsce.

#bekazpisu #4konserwy #neuropa #finanse #startup #startupcribs #dzialalnoscgospodarcza #wlasnafirma #gruparatowaniapoziomu
  • 19
@corpseRott zobaczą Twój długi mail i nikomu nie będzie się chciało go czytać, wrzucą do spamu. Jak chcesz coś zmienić to zapisz się do partii o grzecznie czekaj na swoją kolej. Ewentualnie załóż swoją partie i bij się o wyborców.

Stawiam 2137 groszy, że nic nie odpiszą.

Z Twoim doświadczeniem to bardziej bym celował w duze korpo, stanowiska CIO, a nie użeranie się w państwie z kartonu ( ͡° ͜ʖ
@corpseRott a ja trzymam kciuki !
Ale z drugiej strony to moim zdaniem powinieneś wysłać też takiego maila do innych osób, nie tylko do kancelarii premiera np. jakichś posłów (Hołownia wydaje się być bardzo w internety i np. Jachira) - wraz z linkiem do wykopu jako potwierdzenie że twoja inicjatywa jest odzwierciedleniem trendów w społeczeństwie
@corpseRott: Obawiamy się, że nic nie wskórasz. Potrzebowałbyś dużego rozgłosu medialnego, aby ktoś z rządzących Cię zauważył lub nie miał wyjścia i chociażby musiałby zareagować w jakiś specyficzny sposób "Przykra sprawa. Nie lekceważę jej. W poniedziałek o 15 odniosę się do niej publicznie na konferencji prasowej." pod wpływem nacisków.

Niestety tak jest zbudowany nasz piękny kraj. Jedni zostali zastąpieni drugimi i mojej ocenie nic poza być może katastrofalną w skutkach "zemstą