Wpis z mikrobloga

Jakby tego człowieka nie było, to byście dziś lizali pantofelki utytym i już nieusuwalnym PiSowcom, ewentualnie wy*ierdolili z kraju.

Donald Tusk to ciekawy argument w dyskusji historyków podkreślających rolę jednostek w historii ludzkości, vs. historycy-determiniści.

Nie musiał, a jednak zechciał babrać się w tym PiSowskim gównie i posprzątać, chociaż to my, jako wyborcy, nasraliśmy na własny kraj.

#bekazpisu #polityka #neuropa
ish_waw - Jakby tego człowieka nie było, to byście dziś lizali pantofelki utytym i ju...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 63
@ish_waw: No ja bym tam nie gloryfikował jednostki. Na pewno Tusk ma tą umiejętność, że ma w sztabie sprawnych ludzi. Ale i tu popełniał błędy, bo nie przeczytał w porę Janusza Kowalskiego czy Mateusza Morawieckiego. Trudno mi jednak uwierzyć, że Szczerba, Sienkiewicz, Joński czy Kierwiński zamienią się kiedyś w cynicznych i wyrahowanych Morawieckich. Ilość łajdaków w społeczeństwie jest przecież ograniczona.
@p0l0ck: Przeciez wiadomo dlaczego poszedł, nie róbmy z niego jakiegoś geniusza bo nim nie jest. Jest zwyczajnie dobrym urzędnikiem który robi pod siebie i to robi skutecznie. Mąż stanu to coś więcej niż premier który #!$%@? i zostawia wszystko za sobą bo dostał fajną posade gdzieś tam XD cmon aż tak naiwni to chyba nie jesteście co?
nie przetłumaczysz, możesz tylko oglądać upadek tego bantustanu jak ja, w telewizji nie powiedzieli tego co napisałeś więc pewnie kłamstwo piszesz ( ͡º ͜ʖ͡º) niech giną, niestety my razem z nimi


@Tytanowy_robak: w sensie uważasz po tych 8 latach pisu, że rządząca od miesiąca Koalicja spowoduje nasz upadek?
@p0l0ck: jaki arugment o 2015? chodzi o sam fakt że PiS wygrał z jego partią i z nim, argument żę go wtedy nie było jest z dupy bo to była tylko i wyłącznie jego decyzja nikt go nie zmuszał do tego.