Wpis z mikrobloga

Jakby tego człowieka nie było, to byście dziś lizali pantofelki utytym i już nieusuwalnym PiSowcom, ewentualnie wy*ierdolili z kraju.

Donald Tusk to ciekawy argument w dyskusji historyków podkreślających rolę jednostek w historii ludzkości, vs. historycy-determiniści.

Nie musiał, a jednak zechciał babrać się w tym PiSowskim gównie i posprzątać, chociaż to my, jako wyborcy, nasraliśmy na własny kraj.

#bekazpisu #polityka #neuropa
ish_waw - Jakby tego człowieka nie było, to byście dziś lizali pantofelki utytym i ju...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 63
@ish_waw: Jak nie było ryżego, to by Niemcy podstawili innego zaprzańca. Bryndzlowanie się wykopków do niego jest naprawdę fenomenem. Ten człowiek ani razu nie poszedł pod prąd Niemieckiej polityki, ani razu nie postawił interesu Polski nad Niemieckim. To, co on tam gada to tylko puste słowa. Robi igrzyska, bo w jego interesie jest pozbycie się przeciwników politycznych. Za kilka lat będziecie go przeklina przy każdym rachunku za prąd, przy każdej racie
Jakby tego człowieka nie było, to byście dziś lizali pantofelki utytym i już nieusuwalnym PiSowcom, ewentualnie wy*ierdolili z kraju.


@ish_waw: Ja tylko przypominam że to rozliczanie PiSu to nie że dobry pan donek walczy o sprawiedliwość tylko liwiduje opozycje w białych rękawiczkach xD

Kto potem zatrzyma ruchanie nas przez PO kiedy będą mieli władze absolutną? xDDD Bo za Konfederacje też się już wzieli. Tak naprawde rozliczenie PiS = zabetonowanie władzy PO
@KochanekAdmina: Nie mierz Tuska miarą Kaczyńskiego. To właśnie robią wszyscy pożyteczni idioci i trolle na pasku szmateckiego.

Tusk już raz rozdzielał prokuratora generalnego od funkcji ministra sprawiedliwości i teraz ponownie już się do tego szykują. Pis sam się zlikwidował przez to, że łamali prawo i kradli na rympał bez żadnych ograniczeń i teraz bedą ponosić za to konsekwencje - nic więcej nic mniej. Braun pewnie też stracił immunitet bo wszystkim szczęść
Nie musiał, a jednak zechciał babrać się w tym PiSowskim gównie i posprzątać, chociaż to my, jako wyborcy, nasraliśmy na własny kraj.


@ish_waw: Nie rozumiem tego patrzenia na Tuska, jak na przeciętnego szaraka. Gość osiągnął w polityce zagranicznej praktycznie wszystko, więc co innego mu zostało? ONZ? NATO? Po co, skoro to polityk, który lubi mieć realną władzę. Hajsu też ma jak lodu, w Polsce może sobie pozwolić na wszystko, a jak
Nie mierz Tuska miarą Kaczyńskiego. To właśnie robią wszyscy pożyteczni idioci i trolle na pasku szmateckiego.


@SzejdiSlimSzejdi: Ja jestem po 30, doskonale pamiętam rządy PO-PSL xD To że Donald wygląda teraz na bohatera to tak samo Duda i Kaczyński wyglądali w 2015, a po pół roku jak już się skończył teatr dla gojów w postaci "ROZPOLICZANIA ZŁODZIEI Z PEŁO I ODZYSKIWANIA PAŃSTWA OD NIEMCÓW" zaczeło się 7,5 roku ostrego gwałtu na
@KochanekAdmina: Też jestem po 30 i doskonale pamiętam rządy pierwszego pisu, rządy popsl i ostatnie 8 lat pisu i dlatego się powtórzę:

Symetryzm w twoim wydaniu robią pożyteczni idioci albo trolle na pasku szmateckiego i tyle.

A przywoływanie protestów acta, w których brało udział kilka tysięcy ludzi i mówienie o nich, że były wielomilionowe i przytaczanie ich chociażby w kontekście marszu czwartego czerwca czy miliona serc, czy strajku kobiet świadczy o
@ish_waw: w ogóle fascynuje mnie jakim cudem niektórzy mają tak duży wpływ na masy, podczas gdy inni znikomy. Postawmy na miejscu Tuska jakiegoś Czarzastego czy innego Kosiniaka, no przecież za nic by tylu ludzi nie poruszyli XD
Czy to chodzi o oblatanie w polityce od samego początku IIIRP i znajomość wszystkiego i wszystkich od podstaw, czy to tylko indywidualne cechy osobowe, czy też wielka praca całej partii.
Z drugiej strony politycznej
Symetryzm w twoim wydaniu robią pożyteczni idioci albo trolle na pasku szmateckiego i tyle.


@SzejdiSlimSzejdi: A ten szmatecki to jest z nami w tym pokoju? xD Wskaż mi różnice między ludźmi którzy są zatruci propagandą TVPiS, a ludźmi twojego pokroju którzy wszędzie widzą szmateckich, pisowskie trolle itd. xD

Wyzywasz symetrystów a sam się zachowujesz jak akolita Tuska xD
@KochanekAdmina: Najpierw odnieś się do tych "milionowych" protestów w sprawie acta.

Tylko ciężko się do tego odnieść gdy wyssało się to totalnie z dupy. I dlatego m.in śmierdzisz szmateckim i jego ferajną przygłupów - kłamiecie na zawołanie, bez zająknięcia.
@SzejdiSlimSzejdi: Wy w PEŁO powinniście mieć lepszego funcjonariusza prowadzącego https://pl.wikipedia.org/wiki/Anti-Counterfeiting_Trade_Agreement tysiące ludzi na ulicach, 400k podpisów i tysiące stron internetowych dołączonych do protestów, finalnie prawie cała Polska była bezpośrednio lub pośrednio zaangażowana w te protesty. Nawet wykop wtedy oficjanie dołączył do protestu w internecie, ale tego funkcjonariusz wam nie przekazał.

No ale spoko masz pewnie z 20 lat, płacą ci minimalną w Tuskowej szczujni, możesz nie pamiętać tych czasów.
Już nie chce mi się tłumaczyć znowu, ale to rząd Tuska zaliczył najbardziej spektakularną porażkę, gdzie ich rządy skończyły w hańbie, milionowych marszach przeciwko nim (marsze anty acta


@KochanekAdmina: Twoje słowa koleżko - Napisałeś wprost "milionowe marsze", a teraz za wiki podajesz o tysiącach ludzi na ulicach.

Skłamałeś jak typowy najgorszy śmierdzący kłamczuch szmateckiego, a słowa takiego typa i reszta epitetów są po prostu gówno warte i wszystko na ten temat.