Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie o co mam do siebie największy żal w wieku 31 lat? Że nigdy nie spróbowałem nawiązać jakiejkowielk interakcji z jakąkolowiek dziewczyną. Całe moje dotychczasowe życie to walka z fobią społeczną ale pomimo tej wyniszczającej choroby potrafiłem ogarnąć wiele rzeczy takich tak praca, prawko czy samochód (wielu nawet tego nie potrafi i tylko neetuje) więc pod tym względem nie odstawałem jakoś od społeczeństwa. Niestety nigdy nie odważyłem się zagadać tak na spontanie do żadnej dziewczyny. Nigdy nie miałem też konta na żadnym portalu typu Facebook czy Tinder gdzie mógłby z jakąś chociaż popisać. Czytam wpisy przegrywów którzy próbowali i wielokrotnie zostali odrzuceni no ale właśnie... oni próbowali. A ja nic. Nawet nie dałem sobie szansy. Więc jestem dziś sam nie dlatego że żadna mnie nie chce tylko z wyboru. Teraz jest już chyba na to za późno bo jedynce co mi zostaje to samotne madki które szukają sponsora.

#przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wiecie o co mam do siebie największy żal w wi...

źródło: comment_5SJM0SuW2aPEW82M38SefajGWbzDQ1ye

Pobierz
  • 20
@mirko_anonim Ale nie miałeś żadnych relacji - nawet koleżeńskich? Na stopie koleżeńskiej jest dużo łatwiej zagadać. Ale ja i tak zawsze kończyłem we friendzonie.

W końcu się poddałem, każde odrzucenie bolało zbyt mocno... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Teraz jest już chyba na to za późno bo jedynce co mi zostaje to samotne madki które szukają sponsora.


@mirko_anonim: nie jest za późno, ale szanse są małe. Musisz zacząć działać. Może żeby oswoić się z dziewczynami wejdź w platoniczny układ sponsorowany. Taki gdzie byś płacił lasce za spotkania na kawę, kolację, czy wyjście razem do teatru.
oni próbowali. A ja nic


@mirko_anonim: cytując klasyka: i tak nic by to nie dało, nic by to nie dało x7... Też tak czasem rozkminiam że mogłem spróbować z jakąś koleżanką X, Y czy Z. Przechodzi jak pózniej widzę z jakim kolesiem się hajtnęły. Zwykle kilka poziomów wyżej ode mnie (i od niej zresztą też). Hipergamia jest gigantyczna obecnie. Jak nie jesteś bardzo przystojny to masz szanse jedynie na jakieś mocno
Taki gdzie byś płacił lasce za spotkania na kawę, kolację, czy wyjście razem do teatru.


@Tata_Kasi: wg mnie to jest najgorsza z możliwych opcji dla takiej osoby. Nie wyobrażam sobie tego po prostu. Płacenie za samo towarzystwo bez seksu? Taka płatna koleżanka? Pewność siebie i poczucie własnej wartości -100.. Byłem w układzie sponso gdzie były również wypady na jedzenie, pogaduchy ale to była tylko otoczka. Zawsze najważniejszym punktem był seks.
wg mnie to jest najgorsza z możliwych opcji dla takiej osoby.


@De_Fault: a potrafisz sobie wyobrazić jak to jest być taką osobą? Po pierwsze sponsoring bez seksu jest bardzo tani, każdego stać. Po drugie osoba która ma fobie i czuję się aspołeczna będzie się po prostu bała zrobić za dużo na raz. Trzeba po woli zbierać doświadczenia. Jak mu się spodoba to będzie się zagłębiał.
Te dziewczyny które oferują jedynie towarzystwo
@Tata_Kasi: Nie wiem, możliwe. Osobiście czułbym się strasznie cringowo w takiej sytuacji.. jak ostatni przegryw. Jak OP chce małymi kroczkami to bym mu polecił bardziej masaż żeby się oswoić z tematem a później "prawilny" sponsoring z peklowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

nigdy nie spróbowałem nawiązać jakiejkowielk interakcji z jakąkolowiek dziewczyną.


Ja próbowałem wiele razy, ale gówno z tego wychodziło, dlatego teraz skończyłem jako prawie 40letni prawiczek i poszedłem w mgtow. Jeszcze żebym nie musiał płacić podatków na samotne matki to by było super.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·