Wpis z mikrobloga

Braun oskarżony o wyrzucenie choinki lgbt do śmietnika, zgaszenie świecznika żymiańskiego w sejmie i za to, że jakaś baba sama wlazła wprost pod gaśnicę. Do szpitali codziennie wchodzą jakieś randomy i chodzą po salach, kradną a tu poseł się przeszedł po korytarzu i już wielkie olaboga. A ten od obwiniania Polaków o holocaust - Grabowski to w ogóle powinien się cieszyć, że poseł się powstrzymał i zniszczył mu tylko mikrofon za głoszone brednie.

#braun #muremzabraunem #konfederacja
WielkiNos - Braun oskarżony o wyrzucenie choinki lgbt do śmietnika, zgaszenie świeczn...

źródło: temp_file4838706960339510261

Pobierz
  • 51
@WielkiNos: jest wyrazisty w swoim odklejeniu. Jest wyrazistym posiadaczem gwoździa w mózgu, (fałszywym) przekonaniu o własnej nieomylności i wyższości swojego wymyślonego bożka nad innymi wymyślonymi bożkami. Jedyne co dobrego może wyniknąć z działań jego osoby to usunięcie *wszystkich* symboli religijnych z budynku sejmu - z krzyżami na czele. Wtedy dopiero go dupka zaplecze.
Anyway, wszystko wskazuje, że jego kariera jako posła tej kadencji skończy się szybciej niż się zaczęła.
zgaszenie świecznika


O juz widze konfiarze na ostro leca z wybielaniem czynow, pan Braun nie zlamal art 195kk, i nie odpalil gasnicy proszkowej bez powodu w pomieszczeniu i nie strzelal ludziom proszkiem w pysk, tylko zgasil swieczke, co ja mowie zgasil, zdmuchnal, rozumiem ze xD
Pani tez nie chroni art 222 kk ustep drugi, tylko BEZLITOSNIE ZAATAKOWALA BIEDNEGO GRZESIA ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zastanawia mnie dlaczego taki Krzysiu
Braun wykonuje znakomitą robotę, właśnie takich posłów nam trzeba. wyraźnie widać, że grzeczne gadanie nic nie daje. potrzeba czynów, a Braun zainspirował wielu-dlatego chcą go zniszczyć.


@Elberus: Tak, działajmy dalej dla świeckiej i wolnej od szurstwa Polski!
@WielkiNos: Mimo, że głosowałem na Konfederację to jestem zadowolony, że tego przygłupa wywalili. Koleś to totalny debil. Myślał, że jak ma inmunitet to może robić swoje szopki. No nie może. O ile podczas pandemii miał swoje 5 minut i nawet się zachowywał to teraz przegiął i poniesie konsekwencje.
Chciałam tylko podkreślić śmieszność zarzutów wobec posła


@WielkiNos: A co jest w tych zarzutach śmiesznego bo dalej nie czaje. Mniej dzikusów z konfeseracji którym może wszystko strzelić do łba tym lepiej, wyjdzie nam tylko na dobre. Mam wrażenie, że niektórzy bronią go tylko dlatego, że po prostu zrobił coś kontrowersyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z babą od gaśnicy nie ma opcji żeby go ruszyli, nagranie nie pozostawia wątpliwości że mu podeszła pod lufę


@Wap30: to nie wiem jak oglądałeś to nagranie, bo jest w nim moment w którym lufa gaśnicy jest skierowana przez Brauna wprost na jej głowę i Braun jednorazowo naciska spust, przez co ona dostaje zawartością gaśnicy bezpośrednio w twarz.
Wrathofthe_Tyrant - >Z babą od gaśnicy nie ma opcji żeby go ruszyli, nagranie nie poz...

źródło: -22-Far-right-Polish-MP-extinguishes-Hanukkah-candles-in-parliament-YouTube

Pobierz