✨️ Obserwuj #mirkoanonim Mam nową #kia #niro HEV, tankuję 95, bo słyszałem, że 98 się w moim przypadku nie opłaca.
Wyszukiwarka rządowa pokazuje, że mogę przejść na #e10. Czy powinienem? Jakie to ma plusy? Czy nie będzie problemem wymieszanie się w baku pozostałych 20% starego paliwa 95 i 80% nowego E10 przy tankowaniu do pełna?
Mam nową #kia #niro HEV, tankuję 95, bo słyszałem, że 98 się w moim przypadku nie opłaca.
Wyszukiwarka rządowa pokazuje, że mogę przejść na #e10. Czy powinienem? Jakie to ma plusy? Czy nie będzie problemem wymieszanie się w baku pozostałych 20% starego paliwa 95 i 80% nowego E10 przy tankowaniu do pełna?
#paliwo #benzyna #orlen #samochody #auta #motoryzacja #samochod #auto #kianiro
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
źródło: paliwo-1
Pobierz@mirko_anonim: już przeszedłeś na e10.