Wpis z mikrobloga

@Ka4az: tak w temacie tej pogawędki znafców historii: w 1939 stało się to, co się stało, bo właśnie NIE BYŁO AGENTÓW NIEMCÓW U WŁADZY. Gdyby wtedy w Polsce rządzili jacyś germanofile, to prawdopodobnie poszlibyśmy ramię w ramię z Hitlerem na Moskwę. Jak by się to skończyło - nie wiem i nie twierdzę, że dobrze, ale kampanii wrześniowej niemal na pewno by nie było.
A tymczasem w 1939 nasi się Hitlerowi stawiali.
@JuliuszSlowacki No tak, neuropki by najchętniej zbanowały wszystkie osoby, które maja odmienny poglądy. Nowe, nie znałem.
Mikroblog jest zbiorowiskiem rozemocjonowanych naiwnych dzieciaków, które przychodzą tu oglądać memy. Na głównej są bardziej rozgarnięci ludzie, którzy przyszli po informacje o świecie. Stąd ta różnica ;)
Zawsze jak wejdę na główną przypadkiem to jestem w coraz większym szoku jak oni tam odlatują


@Ka4az: Tak się zastanawiałem dlaczego ja nie widzę tych pisowskich trolli. Później sobie uświadomiłem że mam połowę tego portalu (pisowców i konfedratów) na czarnej liście i po prostu mi się nie wyświetlają ich wykopaliska XD
Polecam każdemu, u mnie na głównej same artykuły opisujące przekręty PIS, albo jakieś neutralne, pisowskich czy konfederackich wykopalisk 0.