Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od kiedy bycie singlem = posiadanie więcej pieniędzy? Nikt kogo znam w związku (nie licząc boomerów 50+) nie płaci bezsensownie za drugą osobę i każdy wydatek idzie z dwóch pensji. Pomijając najbardziej przyziemne rzeczy to przecież głupie wakacje wychodzą o wiele taniej we dwoje. Nie znam też singla który wziąłby kredyt hipoteczny. Jako singiel wcale nie mam więcej pieniędzy bo płacę więcej za: gotowanie dla siebie, mieszkanie, koszty mieszkania, paliwo, wakacje, itd.

#przegryw #singiel #single #zwiazki #relacje #pieniadze #zarobki #inflacja #blackpill #samotnosc #tfwnogf #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od kiedy bycie singlem = posiadanie więcej pi...

źródło: 3925017

Pobierz
  • 48
@mirko_anonim:

każdy wydatek idzie z dwóch pensji


W tym jest problem że kobieta ma o wiele więcej wydatków niż facet i przy założeniu że idzie wszystko na pół to jesteś stratny już na tym, mieszkanie można wynająć na pół z kimś innym niż twoja dziewczyna już nie wspominam o pokoju czy stancji, wakacje wychodzą jeszcze taniej jak pojedziesz w kilka osób ze znajomymi, dla jednej osoby też są tanie opcje akurat
@bukszpryt: gorzej że typ jak go zablokuje to robi jakieś ośmieszające wpisy na mój temat , jakiś wykolejony bo jakby był normalny to by mnie zostawił w spokoju
Ja nie chcę się z nikim kłócić ale jak mówię idź sobie to ta osoba powinna rozumieć
@mirko_anonim żart? Oczywiście, że singiel ma wiecej kasy jeśli dobrze zarządza finansami i rozwija swoją karierę. Jeśli ten singiel co tydzień stawia kolejkę w klubach to jasnw, że nie ma. Jak codziennie pije bo jest smutny to też nie ma hajsu. Jeśli nie potrafi gotować i codziennej je na mieście to również. Odpada bardzo dużo wydatków. Jedyny sens ma mieszkanie na spółkę ale w związku nagle wychodzi, że kobiety pensja jest dla