Wpis z mikrobloga

  • 929
@toniemojekonto1: jakbyś miał się przyznać, że pijesz lampkę czerwonego wina do kolacji to byś się przyznał?

A jakbyś miał się przyznać, że walisz małpkę przed robotą, a po robocie drugą zapijając kuflowym, to byś się przyznał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: Demonizowanie polaków ma się świetnie. Na każdym kroku pokazywani jesteśmy jako zakompleksiony i zapijaczony naród złodziei a najlepsze, że sami ten obraz podsycamy plując na siebie nawzajem xD
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: Zawsze mnie bawi o co chodzi tym dziadom i służbistom którzy wyzywają każdego, kto wypije piwko raz na tydzień do meczu. Mam pracę "chodzoną", co drugi dzień robię po 20 km na rowerze, dużo majsterkuję w domu i na podwórku, mam świetną wagę oraz sylwetkę, ale jak sobie otworzę piwko wieczorem przy meczyku to od razu łolaboga jak tak można XDD
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: 1,6% na podstawie deklaracji w sondażu Eurostatu

Inne dane - https://demagog.org.pl/wypowiedzi/czy-w-polsce-sprzedaje-sie-codziennie-3-mln-malpek/

Zgodnie z raportem firmy badawczej Synergion „Dokąd płynie mała wódka?”, który został zrealizowany na zlecenie Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego, codziennie w Polsce małpki może kupować szacunkowo 3 mln osób.

Zdaniem Związku Pracodawców Polski Przemysł Spirytusowy powyższe dane są przesadzone. ZP PPS powołując się na dane firmy Nielsen, twierdzi, że każdego dnia w Polsce sprzedawanych jest 1,4
  • Odpowiedz
@toniemojekonto1: ciekawe jak to się ma to 3 milionów sprzedanych małpek codziennie xD na to wychodzi, że pół miliona dorosłych Polaków wali 0.6litra wody dziennie, a gdzie do tego jeszcze inne trunki?
  • Odpowiedz
jakbyś miał się przyznać, że pijesz lampkę czerwonego wina do kolacji to byś się przyznał?


A jakbyś miał się przyznać, że walisz małpkę przed robotą, a po robocie drugą zapijając kuflowym, to byś się przyznał? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@murdoc: takim argumentem, można każdą statystykę podważyć
  • Odpowiedz