Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od kiedy bycie singlem = posiadanie więcej pieniędzy? Nikt kogo znam w związku (nie licząc boomerów 50+) nie płaci bezsensownie za drugą osobę i każdy wydatek idzie z dwóch pensji. Pomijając najbardziej przyziemne rzeczy to przecież głupie wakacje wychodzą o wiele taniej we dwoje. Nie znam też singla który wziąłby kredyt hipoteczny. Jako singiel wcale nie mam więcej pieniędzy bo płacę więcej za: gotowanie dla siebie, mieszkanie, koszty mieszkania, paliwo, wakacje, itd.

#przegryw #singiel #single #zwiazki #relacje #pieniadze #zarobki #inflacja #blackpill #samotnosc #tfwnogf #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od kiedy bycie singlem = posiadanie więcej pi...

źródło: 3925017

Pobierz
  • 48
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @noopek2: chłopie ale młode laski zarabiają teraz po 5-10k więc jakie ma większe wydatki? 3k wydaje na kosmetyki? nie wyda 100% pensji więc zawsze ją stać na dokładania się do mieszkania itp a to już mega ułatwia życie we dwójke dla chłopa


· Akcje: Odpowiedz anonimowo
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Od kiedy bycie singlem = posiadanie więcej pieniędzy?


W moim przypadku od zawsze. Jestem starym prawie 40letnim kawalerem prawiczkiem i mam mnóstwo kasy, a to dlatego, że nie mam baby (bo żadna z tych, które ja chciałem mnie nie chciały) i wydaje tylko na jedzenie, rachunki i ubrania raz na rok, a gdybym miał babę, to by zaraz zaczęła gadać: kup sobie to, tamto, kup to i to
@mirko_anonim: Musisz mieć oszczędną i ogarniętą różową. Najczęściej jest tak, że to co ona zarobi to jej, a twoja pensja to wspólna. Tak samo wydatki na jakieś ciuszki i kosmetyki to wydatki pierwszej potrzeby bo łona robi to dla ciebie xd, ale jak niebieski wydaje na jakąś pasję czy nawet zwykłą eksploatację auta to już rozwalanie kasy na głupoty. xD
W tym jest problem że kobieta ma o wiele więcej wydatków niż facet i przy założeniu że idzie wszystko na pół to jesteś stratny już na tym


@noopek2: Myślisz, że OPowi chodziło o to, że ludzie składają się na pół na fryzjera, kosmetyczkę, ubrania itp.? Raczej chodzi o rzeczy, z których korzysta się wspólnie.

@Mathas: Wiesz, że wcale nie musisz być sponsorem w związku i możesz poszukać kobiety, która pracuje
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): @Mathas: xDDD
pierścionek - to co miesiąc kupujesz ;)? poza tym teraz mało która chce ślubu + jest trend żeby narzeczona też kupowała coś dla chłopa np. zegarek
kwiaty - dajesz raz na rok i tyle. Typie kto ci każe kupować co miesiąc?
walentnyki/dzień kobiet - ale wiesz że możesz ten czas spędzać nie wydając na siebie milionów i nikt nie sprawdza?

Serio albo byłeś w jakimś