Wpis z mikrobloga

Mirki z #poznan

Naprawde potrzebuje dorobić sobie kilka zlotych.

Ten miesiac mam wyjatkowo ciezki, do tego zdradzil mnie #rozowypasek co nie pomoglo mi w finansach.

Moze ktos z Was potrzebuje jakiejs pomocy lub ma cos do zrobienia w weekend? Ten jak i nastepny, bo w tygodniu niestety pracuje.

Potrafie wykonywac drobne naprawy, szpachlowac, malowac czy wiele innych rzeczy okołoremontowych.

Znam obsluge komputera, caly pakiet office (nawet podstawy virtual basic w excelu xD) czy GIMPA.

Potrafie zakladac monitoring, jestem operatorem koparki a procz tego mam kilka miesiecy doswiadczenia na ladowarce teleskopowej. Potrafie robic przeciski, potrafie spawac swiatlowody jak i wszystko co z tym wspolnego.

Prace brukarskie, czy ogrodnicze - nie sa mi rowniez obce.

Jesli ktos dalby mi mozliwosc zarobic, to podejme sie kazdej pracy - nie boje sie wyzwan, i zawsze sie bardzo staram.

#pracbaza #pomagajzwykopem
  • 70
e spróbuj założyć konto na fixly. Mirki polecali że tam można znaleźć kogoś do takich robótek


@jakismadrynickpolacinsku: nie no. Mirek ma spore umiejętności, że na szpachlowaniu w 2h zarobi tyle co za cały dzień na lataniu z jedzeniem.
Co mają wspólnego twoje finanse z zdradą twojego różowego paska?


@M83_: Mogą mieć i to bardzo dużo, wspólny kredy na chatę, wynajem, albo mogła ukraść. Od ciula wariantów
@Don_Kichot bardzo mocne zderzenie, chociaż jak mieszkałam w Kuj-pom to tam w ogóle nie ma pracy, więc dla porównania, to w Poznaniu jest lepiej - ale naprawdę to ile ludzi nie może się nawet do Amazon dostać na magazyn albo jak wyglądają procesy rekrutacyjne (1.5 roku temu przechodziłam ich SZEŚĆ na zwykłe stanowisko specjalistę). Naprawdę nie jest łatwo, a otaczam się ludźmi z różnych środowisk i głosy są podobne.
@marcinkaminskicon:

Nigdy w zyciu nie spodziewalbym sie takiego odzewu, jestem strasznie miło zaskoczony () To pierwsza miła rzecz ktora mnie spotkala w tym roku.

Dziekuje kazdemu za bezinteresowna pomoc jak, i zainteresowanie. Wrocilem wlasnie z pracy - zjem cos i odpisze na kazdy z postow.

Ten uczuć gdy dodałem tutaj tylko śmieszkowy post ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zgrywajac_twardziela - @marcinkaminskicon: 
Nigdy w zyciu nie spodziewalbym sie takie...

źródło: obraz_2024-01-17_170232615

Pobierz
@jakismadrynickpolacinsku Potrzebuje szybkiej pracy, za ktora rozlicze sie w ten sam dzien. Do tego to naprawde wyjatkowa sytuacja, i jednorazowa. Raczej nie chcialbym isc w ubera.
@chaszczyk Mam, tam trzeba wykupic jakies punkty zeby moc odpisywac na wiadomosci i ogolnie korzystac z tego serwisu.
@barnej-flinston Nie planowalem tego, co wiecej nigdy w zyciu nie pomyslalbym, ze bede musial sie na mirko prosic o mozliwosc jakiegokolwiek zarobku - a jestem tu ponad 10