Wpis z mikrobloga

Mirki z #poznan

Naprawde potrzebuje dorobić sobie kilka zlotych.

Ten miesiac mam wyjatkowo ciezki, do tego zdradzil mnie #rozowypasek co nie pomoglo mi w finansach.

Moze ktos z Was potrzebuje jakiejs pomocy lub ma cos do zrobienia w weekend? Ten jak i nastepny, bo w tygodniu niestety pracuje.

Potrafie wykonywac drobne naprawy, szpachlowac, malowac czy wiele innych rzeczy okołoremontowych.

Znam obsluge komputera, caly pakiet office (nawet podstawy virtual basic w excelu xD) czy GIMPA.

Potrafie zakladac monitoring, jestem operatorem koparki a procz tego mam kilka miesiecy doswiadczenia na ladowarce teleskopowej. Potrafie robic przeciski, potrafie spawac swiatlowody jak i wszystko co z tym wspolnego.

Prace brukarskie, czy ogrodnicze - nie sa mi rowniez obce.

Jesli ktos dalby mi mozliwosc zarobic, to podejme sie kazdej pracy - nie boje sie wyzwan, i zawsze sie bardzo staram.

#pracbaza #pomagajzwykopem
  • 70
@marcinkaminskicon: Dużo ludzi, zwłaszcza starszych siedzi na grupkach FB, dobrze jakbyś znalazł kilka lokalnych i sie tam ogłosił albo nawet założył swoją stronkę pt. Poznań Malowanie, Poznań złota rączka itp. dobre zdjęcia i wieczorem był aktywny, cos wkleił, napisał. Jak będziesz dobry to ludzie sami Cie bedą polecać i reklama będzie zbędna.
Wbrew pozorom taki pan rączka od tego i tamtego jest zwykle bardzo poszukiwany i ciężko go znaleźć.
Znajomy sobie
@marcinkaminskicon: masz cos ciekawego zbędnego z elektroniki w domu? xd
Załóż nowe konto bez telefou na OLX, wystaw kilka ogłoszeń i wrzuć link tutaj.
Sam może bym cos wziął lub inni będą mieli pretekst by wyciągnąć kilka dych z portfela