Wpis z mikrobloga

  • 0
@maliczek: w tym roku dużo na plus poszedłem więc mam w planach trochę sobie w najbliższym czasie poryzykowac i potrzymać różne, w najgorszym wypadku po prostu mniej zarobię
U mnie też jest to pula na mały hazard, zaczynałem na tym portfelu, bo na hossę mam bardziej stabilne projekty (+35 proc na tę chwilę), w '21 z 1k zł na #dobo zrobiłem 80x (mogło być 500x w peeku), potem bessa, kilka nieudanych trejdów i teraz w peeku 45x licząc od tego tysiąca. Widzę tu potencjał shiba/floki, czas pokaże co z tego wyjdzie ????
  • 0
@maliczek: Kupiłem za 5k usd przy 0.14 i za 4k usd przy 0.23 a potem dokupilem jeszcze na spadku za 3k usd, przy 1 usd wyciagnalem to co wlozylem i reszte trzymam. Jeszcze Myro kupilem za 15k usd przy 0.19 bo myśle ze też moze urosnąc jeszcze troche
Pięknie, gratulacje! mi z 5k pokazało dziś 83k, potencjał jest duży, potem w solane na kilka miesięcy i emerytura (oprócz tego otwieram knajpę więc harnaś będzie lał się strumieniami!). Czekam na to bo chce zobaczyć moje rodziców jak im pokaże na czym zrobię pierwszy milion xD
Oj ile razy tak, kiedyś jak szukałem szczęścia to na dobo zrobiłem x80 a mogło być x500 (1kzl in). Mój bezpieczny portfel jest podstawą (mimo że już w mniejszości), a ten to jest loteria, mam dość luźne podejście do finansów, a może to zmienić skalę mojego życia jeśli mam rację (double win)
@aversxx: gratulacje dobrego strzalu, właśnie wlaczylem laptopa ktorego nie uzywalem od stycznia i w ostatniej karcie był ten wpis... A mogłem zmienić swoje życie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakieś kolejne perełki na oku?
  • 0
@To_The_Moon: Ja go nie trzymam na miesiac xd Teraz dokupiłem jeszcze bo dalej wierze ze urośnie, teraz wszystko spada bo btc polecial a wif tak jak mówilem sprzedalem pod koniec marca po 4.5 ale myśle ze może jeszcze urosnąć