Wpis z mikrobloga

ZARABIA NA TYM !!!11111


@kuncfot: trzeba sprawdzić, czy Konfitura nie ma konotacji z jakąś firmą montującą te czarne słupki czy taką, co sadzi i zajmuje się trawą. Tam musi być coś na rzeczy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@wezsepigulke: prosto.
Masz chodnik i masz częśc parkingową obok tego chodnika.
I ten znak jest na części parkingowej, by ludzie tamtędy nie chodzili, lecz chodzili jak ludzie - po szerokim chodniku, gdzie tego znaku nie ma.

Wykopki wykadrowały tylko znak, ucięli znak P - parkingu, by było bardziej WTF, a w całości ma to całkowity sens. Bo ludzie mogą mylić parking, z chodnikiem co jest 2m dalej...
Lajki musza się
  • Odpowiedz
  • 51
A za słupki zapłacą wszyscy.


@ArnoldZboczek
@kwark64: No niestety, skoro lokalni kierowcy to orangutany, które nie potrafią się dostosować do podstawowych przepisów prawa i współżycia społecznego, o ile ktoś im na mordy nie założy chomąta, to pieniądze publiczne muszą być marnowane na debili, których trzeba zmuszać do przestrzegania zasad.
  • Odpowiedz