Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@open_or_die Dzięki za odpowiedź. Siedzę i szukam czegoś na androidzie, ale w tej cenie to obrazy są fatalne. Coś za coś. Chyba zostanę przy tym LG i ewentualnie dokupię boxa z GoogleTV.
@sebusik no to na lg miałbyś to samo tylko w gratisie miałbyś brak aplikacji.

Sporo osób poleca podpięcie miboxa czy innego urządzenia na androidzie ale one działają tak jakby chciały, a nie mogły i wątpię że na w miarę nowym tv z fabrycznym androidem będzie gorzej.
Także IPS jednak lepszy.


@ssooqq: Tylko jeśli oglądasz pod naprawdę dziwnymi kątami. To nie jest tak, że jak się na kanapie o pół metra przesuniesz, to się obraz popsuje. Zrobisz jak zechcesz, dobre rady dostałeś.
@open_or_die ja mam LG na WebOS i nie narzekam na brak apek ( ͡º ͜ʖ͡º) ale może to przez CCC (cena czyni cuda) bo mam 65B13 OLED.

A co do dostawki - dokupiłem do rodziców "stareńkiego" Philipsa Chromecasta 4K i hula aż miło, więc też się nie zgodzę że chodzi jakby chciał, ale nie mógł.
@b7kj ty nie narzekasz, a ja owszem.
Brakuje mi dobrego odtwarzacza multimediów który nie zakrztusi się filmem w lepszej jakości, brakuje mi normalnej obsługi vpn, często nie ma podstawowych aplikacji jak HBO (może w końcu zrobili apke ale nie mam jak sprawdzić), nawet w gry z game passa można zagrać bez konsoli na tv z androidem.

A największą wada to brak obsługi chromecasta.