Wpis z mikrobloga

mi się wydaje że jeśli to oczywiście nie automat, to pomyliła wsteczny bo jest do przodu wajcha z małym przyciskiem wciskanym, można pomylić z jedynką i dopiero wcisnęła gaz.


@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: nawet jeśli, to przecież ruszasz płynnie i masz czas zareagować, że ruszyłeś nie w tę stronę. A co dopiero wywalić witrynę i wjechać kilka metrów do budynku?

Mój brat tam mieszka obok i mówił, że chciała zahamować mocno przy parkowaniu, bo
@Eremites: No tak, bo facetom się przecież nie zdarza. Sam się zbytnio intelektem nie możesz pochwalić, kolego.

Mężczyzna pomylił pedał gazu z pedałem hamulca. Do zdarzenia doszło na ulicy Monte Cassino w Szczecinie. Pechowy kierowca wjechał w ścianę sklepu Jowisz.
https://gs24.pl/kierowca-wjechal-w-sciane-sklepu-na-ulicy-monte-cassino-w-szczecinie-to-byla-pomylka/ar/c1-17402931

Mężczyzna prowadzący audi z automatyczną skrzynią biegów tłumaczył policjantom, że pomylił pedał hamulca z "gazem". Stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na chodnik, uderzył w dwa zaparkowane samochody po czym wjechał