Wpis z mikrobloga

@AlKaczone: Normalne, ja kiedyś zamówiłem kilka płyt winylowych, kilka CDków i przyszły do mnie dwie takie same paczki, napisałem do sklepu co robimy, to nikt nie odpisał xD
  • Odpowiedz
@AlKaczone: jak była covid akurat wynajmowałam mieszkanie przez Airbnb, ponieważ weszło to rozporządzenie że nie wolno wynajmować skasowali mi resztę wynajmu czyli 3 dni. Oddali całość, czyli za 3 tygodnie zamiast 3 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AlKaczone: Ja kiedyś kupiłem na Allegro najtańszą kartę sieciową wifi na usb a dostałem trzy razy droższą. Pomylili przesyłki. Napisałem do sprzedawcy. Ja dostałem kogoś innego a on moją. Odpisali że doślą mi tę najtańszą a ja kurierowi dam tę trzy razy droższą. Nawet dziękuję nie odpowiedzieli.
  • Odpowiedz
Normalne, ja kiedyś zamówiłem kilka płyt winylowych, kilka CDków i przyszły do mnie dwie takie same paczki, napisałem do sklepu co robimy, to nikt nie odpisał xD


@Froto:
Do mnie kiedyś przyszła paczka z nowym żelazkiem. Kompletnie tego nie zamawiałem. Nie zamawiałem też innych rzeczy z tego sklepu.
Grzecznie napisałem do nich, że dostałem od nich paczkę, której nie zamawiałem.
Nikt nigdy na tę wiadomość mi nie odpowiedział :)
  • Odpowiedz
  • 1161
przyszły do mnie dwie takie same paczki, napisałem do sklepu co robimy, to nikt nie odpisał xD


@Froto: Kiedyś zamówiłem sobie z Decathlonu pasek parciany bo fajne były. Zamiast jednego przyszło całe opakowanie zbiorcze 12szt. Napisałem reklamacje żeby wystawili paragon na tych 11 dodatkowych to opłacę, może kiedyś się przydadzą :) Tego samego dnia odpisali, że dziękują za informacje, rozpatrują reklamacje i dadzą znać co i jak dalej. No i po
  • Odpowiedz
To ja miałem dwie takie sytuacje.

Raz kupiłem na amazonie zestaw Lego za około 250 zł. Zamiast zestawu przysłali mi karton zbiorczy gdzie były takie 4. Pisałem reklamację, że nastąpiła pomyłka i jak mam zwrócić w takiej sytuacji pozostałe trzy zestawy, a pani mi życzyła wesołych świąt i kazała to potraktować jako wcześniejszy prezent świąteczny.

Innym razem postanowiliśmy z żoną kupić zegarek teściowi na 60 urodziny. Wybór padł na Tissot Powermatic 80.
  • Odpowiedz
No i po dwóch tygodniach przysłali mi kolejne opakowanie zbiorcze 12 pasków za darmo. Będę je miał #!$%@? do końca życia chyba


@galonim: parskłem, rozbawiło mnie to bardziej niż powinno ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz