Wpis z mikrobloga

Widzieliście zdjęcie którym zachwyca się cała kobieca społeczność na świecie? Miliony lajków. Nowe zdjęcie reklamujące męską bieliznę Calvin Klein. W roli głównej aktor - co ciekawe przeciętnej urody, 170cm wzrostu. Co wy na to? Jaki blekpyl?

#modameska #ck #rozowepaski #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw #instagram
Vedar - Widzieliście zdjęcie którym zachwyca się cała kobieca społeczność na świecie?...

źródło: temp_file5956044664255846073

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vedar nie, ale widzę screena sponsorowanego postu reklamy bielizny, z przetłumaczonym tekstami jakichś randomiwych influecerek, którym ktoś pewnie płaci za promowanie tego czy tamtego. Uspokoiłam cię?
  • Odpowiedz
@Vedar: Twarz to ciągle ważny miernik atrakcyjności, ale są również inne czynniki, które mogą sprawić, że ktoś będzie atrakcyjny lub nie.

Ale ciągle bawi, gdy wykopki blackpillowcy próbują udowodnić, że chłop, który nie ma jakieś szczególnie atrakcyjnej twarzy, jednak ma atrakcyjną twarz i rysy chada, bo inaczej nie wyjdzie, że życie jest takie zerojedynkowe, jak je blackpill maluje. Jakbym bluepillowców słyszał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Vedar: a czy w tej siedzącej pozycji widać ile on ma wzrostu xd? niech zrobią kampanie gdzie obok niego stoi laska 180 na szpilkach to wtedy możemy odtrąbić faktycznie że wzrost niema znaczenia, jeśli 70% komentarzy lasek by się nie odnosiło do różnicy we wzroście
  • Odpowiedz
@Walimbrachol: nie ma cyrkowej akrobacji której nie zrobią by nie wyjść ze swojej bańki ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tyle. To musiało by być przykre, uświadomili by sobie, że przeciętni faceci też mają kobiety, dziewczyny. I może problem jednak leży w nich, a nie w tym wstrętnym świecie.
  • Odpowiedz
zdjęcie którym zachwyca się cała kobieca społeczność na świecie


w tym rzecz, zachwycają sie zdjęciem gdzie typ jest wystejdżowany na czada, w dodatku znego i bogatego czada¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Vedar: chłop ma twarz przykuwającą uwagę i świetne włosy, jest wysportowany, charyzmatyczny... no nie wiem, wg mnie nie jest "przeciętnej urody" i ma w sobie to coś (ʘʘ)
  • Odpowiedz
To jest Lip z Shameless, gość jest d------y jak ciężarówka ale morde to ma jak wykopek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: mój małżon ma 172 cm, ale twarz i sylwetkę 10/10. Gdyby miał 10 cm więcej to by się nie opędził od adoratorek, a tak zanim mnie poznał był frendzowany po całości. Jednak wzrost to 2/3 atrakcyjności u faceta.
  • Odpowiedz