Wpis z mikrobloga

@Vedar: Potwierdzam to, co napisała cytmirka, też nie raz miałam tak, że oceniałam kogoś jakoś przeciętnego albo nieatrakcyjnego, a potem okazywało się np., że ma jakieś cechy, które bardzo lubię w mężczyznach albo że super się dogadujemy i nagle w moich oczach robił się atrakcyjniejszy - mimo że tak naprawdę ciągle wyglądał tak samo. No i w drugą stronę, ktoś mi się podobał, ale okazywało się, że jest chamem czy homofobem
via Android
  • 0
profesjonalne zdjęcie mu zrobili, pod odpowiednim kątem i z daleka to mordy dokładnie nie widać. Wyjasnione, można zamknąć


@anonanonimowy321 rzecz w tym że wszyscy wiedzą kim on jest i jak na codzień wygląda. To znany aktor..
@Vedar: Nie od dziś wiadomo, że popularność jest potężnym afrodyzjakiem, a kiedy dodamy jeszcze inne zalety tego pana np. to, że jest świetnym aktorem( co potwierdził swoimi rolami w Shameless i The Bear), to zyskujemy mix pozwalający przymknąć oko brak pewnych typowo aprobowanych przez kobiety cech wyglądu. Gdyby nie te rzeczy plasowałby się gdzieś po środku skali i większość z tych kobiet nie zwróciłaby na niego uwagi.