Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #seks #zwiazki #tinder

Dlaczego większość mężczyzn nie zrobiłaby nigdy facetowi loda, ale wymagają tego od swoich kobiet?
Dlaczego facet brzydzi się robieniem loda facetowi, ale chciałby żeby kobieta to robiła?
Dziewczyny nie dawajcie się tak wykorzystywać. Robienie loda facetowi jest porównywalne z praniem jego brudnych skarpet. Sam brzydzi się tego, ale chciałby żeby kobieta to robiła.
Mężczyźni nie szanują takich kobiet! Mężczyzn w głębi duszy najbardziej pociągają kobiety niedostępne seksualnie, zimne suki. Faceci gardzą gejami... tak samo gardzą kobietami które robią im loda
  • 60
@Varin

@klewerewel: aha, widzę że prawie zakonnica?


Wszystkie z którymi byłem, lubiły to. Moja obecna to "squirter", więc łóżko po każdym sexie jest zaszczane, trzeba ręcznik kłaść. Mając kilka orgazmów, cały czas tryska, a część z tego to mocz, taka niestety prawda.


I mam się teraz oburzać że "co na mnie szczasz?" Może koledzy ze mną zerwą kontakt, bo daję się tak poniżać... Nie #!$%@?, lubie to też, a jakby ktoś
@klewerewel:
Dlaczego większość kobiet nie zrobiłaby nigdy kobiecie minety, ale wymagają tego od swoich facetów?
Dlaczego kobieta brzydzi się robieniem minety kobiecie, ale chciałaby żeby facet to robił?
Chłopaki nie dawajcie się tak wykorzystywać. Robienie minety kobiecie jest porównywalne z wynoszeniem jej śmieci. Sama brzydzi się tego, ale chciałaby żeby facet to robił.
Kobiety nie szanują takich mężczyzn! Kobiety w głębi duszy najbardziej pociągają faceci niedostępni seksualnie, zimne dranie. Kobiety gardzą