Wpis z mikrobloga

Wiem że na wykopie jest trochę lewakow i feministek. Więc poproszę i jakieś logiczne uzasadnienie, dlaczego #!$%@? się jest ok, a np panie z parasolami na F1 to już zło wcielone i poniżanie kobiet? Tylko nie #!$%@? mi o tym, że te kobiety są do tego zmuszone sytuacja ekonomiczna. W Afryce I Azji miliony dzieci pracuje, bo też ich sytuacja do tego zmusza, ale lewica walczy z pracą dzieci. Poza tym skąd założenie, że kobiety w F1 też nie są zmuszone finansowo tak zarabiać a zawsze to dla nich fajniej niż się #!$%@?.
#bekazlewactwa #feminizm
text - Wiem że na wykopie jest trochę lewakow i feministek. Więc poproszę i jakieś lo...

źródło: IMG_0304

Pobierz
  • 32
Popatrz na łaskę z tego artykułu a na laski z F1 czy nawet polskiego żużla. Feministki tym drugim robią to na złość. Nie ma nic gorszego jak brzydka baba zazdrosna urody.


@kam966: o #!$%@?, myślałem że to ilustracja faceta który ściąga spodnie żeby sobie zwalić do pokazu #!$%@? z OnlyFansa xD
@text: wyjaśniam: są ludzie co uważają że sexwork jest ok i tacy co mają odwrotne zdanie. Tak, mówię o lewakach. No szok, że ludzie mogą mieć różne zdanie. Prawaki mają dużo prymitywniejsze poglądy, a też dzielicie się na różne grupy. A no i porównywanie seksualizowanej kobiety pełniącej rolę ozdoby w przestrzeni publicznej, a więc utrwalanie pewnego stereotypu nie jest dobrym porównaniem do odpłatnego seksu. To nie jest "to samo tylko bardziej".
są ludzie co uważają że sexwork jest ok i tacy co mają odwrotne zdanie. Tak, mówię o lewakach. No szok, że ludzie mogą mieć różne zdanie.


@szybki_zuk: A w socialach, mediach, ogólnie w eterze najwięcej i najgłośniej tylko o tych co ich własne argumenty się wykluczają. Jak do tego doszło? Nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kam966: Ja w ogóle mam swoją teorię nt. feministek. W 95% feministkami zostają kobiety, których z jakichś powodów nikt nie chce za żonę/partnerkę/dziewczynę, bo albo są brzydkie albo grube lub mają wredny charakter czy niechlujnie się ubierają bądź propagują tzw. kult brzydoty (oversizy, kolczyki w 50 miejscach, kolorowe włosy). W takim przypadku taka laska włącza tryb feministka - i w tym momencie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zawsze może powiedzieć, że
Ja w ogóle mam swoją teorię nt. feministek.


@fan391: Bo sugerujesz się skrajnościami. Zdrowy feminizm nie jest zły tak jak i wykopowy dyskurs nt. płci męskiej - wiek emerytalny, pobory do wojska itd. W umiarze, a nie fanatyzmie wiele ideologi jest fajnych, bo dają pole do dyskusji. Gorzej jeśli ktoś nie chce dyskusji, a tylko stanowienia swojego. Takie tendencje o jakich wspominasz, na pewno istnieją. W męskiej części dzieje się to
A w socialach, mediach, ogólnie w eterze najwięcej i najgłośniej tylko o tych co ich własne argumenty się wykluczają. Jak do tego doszło? Nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kaminarii: No jak korzystasz z prawackich SM i mediów i "ogólnie eteru" to się nie dziwię, bo przecieżtaki obraz prawaki chcą widzieć :D O Śpiewaku to pewnie nie słyszałeś co? xD Z resztą pominąłeś ważną rzecz, o której