Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie że jesteśmy na moment przed ostrymi dymami łącznie z pojawieniem się rozlewu krwi. PiS teraz totalnie gra na emocjach i to nawet nie jest gra o wszystko tylko scenariusz " po nas to i nawet potop".

Jakbyśmy teraz byli na kilka dni przed 11 listopada, to w stolicy byłby chyba największe zamieszki od dziesięcioleci.

#bekazpisu #polityka
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@kishurki Nie wiem co Cię w tym bawi. Nie twierdzę że nagle policja zacznie strzelać czy pałować. PiS otwarcie idzie na zwarcie, twierdząc że wczoraj nastąpił zamach stanu. Oni nie myślą racjonalnie. Oni liczą na totalny chaos. A w chaosie nie trudno o to by sytuacja wymknęła się spod kontroli.
  • Odpowiedz
@Arthasss: @Arthasss kto ma według ciebie rozkręcać te zadymy ?

39 proc. badanych deklarujących się jako wyborcy PiS ma 65 lat i więcej; 23 proc. to osoby z przedziału wiekowego 55-64 lata; 16 proc. - 45-54 lata; 14 proc. - 35-44 lat, 7 proc. - 25-34 lat, a 2 proc. 18-24 lata.

ci 65+ z tymi z przedziału 55-64 lata ?
  • Odpowiedz
  • 0
@MistrzKowalski masz trochę racji. Ale też uważam że wystarczy jeden zdeterminowany, skupiony i zdecydowany na wszystko człowiek, który nie ma żadnych hamulcy w celu osiągnięcia celu, aby o-----c inbę która może pociągnąć innych.

Ale szanuje Twoje zdanie Mirku
  • Odpowiedz
@Arthasss no ale ten "jeden, zdeterminowany, skupiony i zdecydowany na wszystko człowiek" to chyba za mało na największe zamieszki od dziesięcioleci o których wspomniałeś we wpisie. Ten jeden człowiek to co najwyżej może o-----ć tyle co ten gość co zabił drugiego w biurze poselskim i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@hahaha322 Chodzi mi o wywołanie iskry, przez takiego oszołoma które moze wywołać niekontrolowany pożar w tym całym chaosie. Emocje są rozgrzane do czerwoności. Ideolo sytuacja.

Jeszcze raz powtórzę. Mam nadzieję że się mylę.
  • Odpowiedz
@Arthasss to tak jakbyś chciał wywołać pożar w lesie jedną iskrą po opadach deszczu. Nie ma szans na żadne zamieszki. Po tym co o---------ł pis przez 8 lat już tylko te ich kluby gazety polskiej będą na ich zawołanie, a tam średnia wieku zaczyna się od 50 r.ż. Obrona tvp już im się znudziła, a i tak brało w niej udział max 200-300 osób. Pis nie ma żadnego potencjału "zamieszkogennego". Nie
  • Odpowiedz
  • 0
@Arthasss on nawet nie potrafi ogarnąć 50 osób w jednym miejscu, którzy sami z siebie by przyszli. Jakby media przestały o tym pisać to temat przycichłby w 3 dni. Ich elektorat nie ma zamiaru nigdzie iść. Maks to mocniejsze dmuchnięcie przez nos i tupnięcie nóżką i powrót do normalnych obowiązków.
  • Odpowiedz
PiS teraz totalnie gra na emocjach

@Arthasss: niby jak to zrobią bez TVPis?

Ich elektorat nie potrafi w internety. Większość z nich nie odbiera republiki ani tym bardziej nie kupuje prasy xD.
  • Odpowiedz