Wpis z mikrobloga

Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #netflix ( ͡º ͜ʖ͡º)

,,Mnie też nikt nic nie dał za darmo! Wszystko musiałem sam odziedziczyć!"

„Rozmiar nie ma znaczenia. Tak mówią Ci z małymi wsiami"

,,Co zaczyna się na Ży i po cichu włada Polską?" - "Żydzi?" - "Żyto..."

,,- Jak się nazywa uprzedzenie do Żydów?

- Antysemityzm

- a do chłopów?

- patriotyzm" xD

#seriale #polska #ogladajzwykopem
SaintWykopek - Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #ne...

źródło: temp_file849131337186049324

Pobierz
  • 152
@niebadzogrem: spora część gagów przy odrobinie inwencji mogłaby być lepiej wykończona (halucyny, teleturniej, egzorcyzm). większość żartów jest oklepana; coś, z czego nasz naród śmieszkuje od dekad, więc jest to przewidywalne. absurd przez to nie jest taki absurdalny. wychodzi z tego pusty huk; pierdnięcie zamiast #!$%@?ęcia
To jakbyś się upierał że "weź jedz burgery w maku, bo to najlepsze burgery, no a jak uważasz że nie to poleć mi lepsze smakoszu" a tymczasem ja w ogóle nie jem burgerów więc nie mogę nic polecić.


@Voltaire: xD
czyli
- nie lubisz burgerów
- nie jesz burgerów
- mówisz wszystkim, że nie smakują ci burgery z mcdonalda
- odradzasz innym jedzenie burgerów z mcdonalda
- pomimo tego i tak
@niochland: Nie, to jest opinia a nie wyrok. Nie rozumiem, że na wykopie nie można mieć swojej opinii.
Jak już tak na siłę chcesz to lepiej się bawiłem przy ,,Co robimy w ukryciu" niż przy wspomnianym w temacie serialu.
Oba to niby mockumenty więc może zrozumiesz teraz.
@SpiralMatai aż mi głupio, kiedy staram się 'pocisnąć' a osoba odpowiada mi w tak kulturalny sposób. Więc przepraszam.
Co do samej istoty Netflixa muszę się zgodzić. Sam lubię dobre kino, a używając tej platformy w ciągu pół roku spotkało mnie więcej cringu i zażenowania niż kiedykolwiek wcześniej. Zdecydowanie lecą na ilość, nie na jakość. Dlatego "1760" nie jest może najwyższych lotów jak na dzieła Netflixa przystało, ale kategoria humoru akurat do mnie
@Voltaire: Trafne kulinarne porównanie! Właśnie czasem mam ochotę na takiego fast fooda jakim jest "1670". Liczyłem jednak, że poznam od Ciebie jakiś nowy smak i usłyszę coś w stylu: "#!$%@? te wszystkie #!$%@? burgery i spróbuj prawdziwego Chateaubriand z borowikami jakim jest: (tu wstawić artystyczne arcydzieło)"
Może po prostu ludzie nie tyle nie maja gustu, co nie znają prawdziwie ekstrawaganckiej kuchni. I widzę, że w tym wątku jej nadal nie poznają
@SaintWykopek nie oglądałem, ale sporo cytatów brzmi generalnie jak takie zwykłe kawały. Pewnie jak na polski serial może być fajne, ale szał jest jakiś gigantyczny na ten serial