Wpis z mikrobloga

Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #netflix ( ͡º ͜ʖ͡º)

,,Mnie też nikt nic nie dał za darmo! Wszystko musiałem sam odziedziczyć!"

„Rozmiar nie ma znaczenia. Tak mówią Ci z małymi wsiami"

,,Co zaczyna się na Ży i po cichu włada Polską?" - "Żydzi?" - "Żyto..."

,,- Jak się nazywa uprzedzenie do Żydów?

- Antysemityzm

- a do chłopów?

- patriotyzm" xD

#seriale #polska #ogladajzwykopem
SaintWykopek - Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #ne...

źródło: temp_file849131337186049324

Pobierz
  • 152
serial głównie dla januszy to fakt, ale trzeba wziąć pod uwagę, ze większość polskiego społeczeństwa ma humor prosty, wystarczy spojrzeć na oglądalność tych kabaretów czy lotkow standuperow xD. Im dużo nie trzeba. Wiec to normalne, ze żeby zarobić to musieli użyć podobnego humoru, badz co bądź bardzo fajna forma, stroje i sceneria
@niebadzogrem: Jak zwykle wykopki plują na wykopków za bycie wykopkiem XD

Jak narazie widzę większy ból dupy u fanów tego serialu że komukolwiek się ten serial mógł nie spodobać. Mnie szczerze również to nie siadło, jak @TurboDynamo stwierdził:

ten serial to sfilmowane memy


Niektóre mnie rozbawią jak to w nawiązaniu do #!$%@? peretti ale przy reszcie czuję po prostu jakbym przeglądał jakiś fanpage z memami i to takimi z Kwejka. Jak
Czolo123456 - @niebadzogrem: Jak zwykle wykopki plują na wykopków za bycie wykopkiem ...

źródło: comment_16239235321wWzCRLew1oxuBW79GsCEk

Pobierz
@SaintWykopek: odpisuje Tobie ale chodzi mi o tych co narzekają na niski poziom tego serialu. już wam tłumaczę dlaczego tak jest.
Pracujesz fizycznie, jesteś zmęczony fizycznie i masz ochotę obejrzeć coś co pobudzi twój mózg.
Pracujesz głową, masz ją zmęczoną, potrzebujesz resetu mózgu.
Dlatego też fizole najczęściej udają takich intelektualistów jeśli chodzi o oglądane treści. Ich mózg nie jest zmęczony pracą więc mogą nonstop oglądać kulturę wysoka a jak pracujesz mózgiem