Wpis z mikrobloga

Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #netflix ( ͡º ͜ʖ͡º)

,,Mnie też nikt nic nie dał za darmo! Wszystko musiałem sam odziedziczyć!"

„Rozmiar nie ma znaczenia. Tak mówią Ci z małymi wsiami"

,,Co zaczyna się na Ży i po cichu włada Polską?" - "Żydzi?" - "Żyto..."

,,- Jak się nazywa uprzedzenie do Żydów?

- Antysemityzm

- a do chłopów?

- patriotyzm" xD

#seriale #polska #ogladajzwykopem
SaintWykopek - Fajny ten nowy serial "1670", polecam oglądać póki jeszcze wisi na #ne...

źródło: temp_file849131337186049324

Pobierz
  • 152
Myślałem, że mnie to nie śmieszy tylko przez paździerzowe dowcipy, ale sobie uświadomiłem że to jednak w dużej mierze wina aktorów ze słabym delivery. Oprócz 2 odcinków obejrzałem jakieś YouTubowe promo z Topą oprowadzającym po chacie i gdyby czytał to Dem3000 to by mnie śmieszyło a nie śmieszy niestety. Szkoda naprawdę, że scenariuszowo i aktorsko nie jest lepsze bo kostiumy, scenografia i kadry są naprawdę na wysokim poziomie.
@Krol_Karo: Szczerze to wydaje mi się, że to było celowe zagranie na potrzeby serialu. To nie jest serial dokumentalny więc może nie ma co oczekiwać nie wiadomo jakiego odwzorowania historycznego. Wydaje mi się, że tylko luźno inspiruje się historią. To trochę tak jakby oglądać myszkę miki i krzyknąć, ha! to nawet nie wygląda jak prawdziwa mysz! I nie ma co się dziwić bo od ukazywania prawdziwych myszy są dokumenty przyrodnicze nie
bo jest słaby. Poziom "Świata według Kiepskich" tylko bardziej "przemyślanie".


@Voltaire: 1670 zbliżony poziomem do Kiepskich? Niby w jakim aspekcie?
W Kiepskich masz "śmiech z offu" żebyś wiedział kiedy się zanosić śmiechem.
Telewizor "śmieje się" za ciebie z głośników.
W 1670 sam decydujesz kiedy się smiać. Pewnie dlatego wielu wykopowych ekspertów ten serial nie śmieszy.
w końcu OP propsujący serial wrzuca zbiór bezbecznych żartów, potwierdzający, że serial to gówno. Przez chwikę nawet się zastanawiałem czy już mam zbyt wyszukany humor xD


@T0pi5: Powiedział typ co na Wykopie głównie pisze o famemma xD
@niebadzogrem: Mi się 1670 średnio podoba. Było 4-5 zabawnych tekstów/momentów, ale na cały sezon to zdecydowanie za mało żeby ocenić ten serial jako dobry pod kątem humorystycznym. Scenografia za to 10/10. Oprócz Jana Pawła i Andrzeja uważam, że większość castingu była nieudana, a córka Jana Pawła, to najgorsza aktorka jaką widziałem od dawna - chyba wzięli ją z ulicznej łapanki. Nie wymagałem tutaj żadnej kultury wyższej, ale choć odrobiny kreatywności, bo
@niebadzogrem: nie podam. Wszystko średnie. Ale dlatego, że teraz tak się pisze seriale, czy filmy.
Kiedyś scenariusz, czy zrobienie filmu to było dzieło czyjegoś życia, teraz jest subskrypcja na fajne życie i trza szybko zrobić, wypchać i sprzedać, czekać na przelew.
To nie jest serial dokumentalny


@Wijj: To nic. Ogol ludzie jednak tego nie wie i wszysko bierze za pewnik.

Potem sa takie kwiatki ze niemcy uwazaja ze byli ofiarami II wojny swiatowej, bo przeciez to nazisci byli tymi zlymi, czy tez ruski mysla, ze byli tymi dobrymi. Ludzie w wiekszosc slabo ogarniaja.
Dlatego w takich produkcjach trzeba byc ostroznym. Tym barziej ze nie jest to twor skierowany, do orlow intelektu -
@wezsepigulke ok, Hrabi to fakt. Miałem go z tyłu głowy, ale nie sądziłem, że ktoś wyskoczy z tym pomysłem. Także jak najbardziej zaliczam, bo Anka robi robotę. Ale tylko tak trochę, bo miałem z tyłu głowy xD. Co do KMN.... Górski się wybija, ale mimo to to nie jest jakiś humor wysokich lotów xD. A może po prostu nie mój. Nie mam takiego "wyszukanego" xD
@Redbulltabak Ale ogólnie KMN robi coś do czego można się uśmiechnąć, i nie jest to chłop przebrany za babę i robi to od lat na jakimś poziomie. No i "ucho prezesa" to zrealizowany gruby projekt. Inne kabarety mają jedynie przebłyski typu słynna "wigilia z dziadkiem", czy "tofik, idź normalnie". Cała reszta to totalna żenada dzisiaj, ale jacy odbiorcy tacy twórcy.

Kabarety z czasów PRL były zabawne i z klasą.
@wezsepigulke zgodzę się tylko z ostatnim zdaniem.
Co do reszty to racja, przebrać się ordynarnie za babę i będzie śmiesznie. Jednak co do Górskiego też nie zmienię zdania. Wiem, że strasznie kumaty gość jest, z poczuciem humoru, ale o ile inni oficjalnie się obnażają, żenada, tak Górski próbuje jakoś to (nieudolnie) zespawać. Generalnie jestem na nie(). Jednak zastrzegam, że być może ja mam taki spaczony