Wpis z mikrobloga

Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeżeli nie chcesz widzieć takich wpisów w przyszłości dodaj ten tag na swoją czarną listę a jeżeli chcesz być na bieżąco to dodaj go to obserwowanych ()
..............................................................................................................................

Witam wszystkich Mirków i wszystkie Mirabelki!

Znowu ten Eurojackpot (°°

Wiem, że większość z Was jest tutaj głównie dla tematu Zdrapek, ale niektórzy od czasu do czasu puszczają także kupony pozostałych gier. I to właśnie dla tych co od czasu do czasu puszczają także Eurojackpota jest ten wpis.

W ostatnim losowaniu Eurojackpot ponownie nikt nie trafił głównej wygranej dlatego na dzisiejsze losowanie znowu przewidziano 520 000 000 zł na wygrane I stopnia oraz dodatkowo 70 000 000 zł na wygrane II stopnia! [̲̅$̲̅(̲̅ ͡° ͜ʖ ͡°̲̅)̲̅$̲̅]

Dodatkowo ktoś w Totalizatorze Sportowym bardzo by chciał żeby główna wygrana trafiła w ręce Polaka więc przygotowana została specjalna Promocja dla grających online:

Zagraj dzisiaj, 9 stycznia 2024 r. za min. 50 zł na jednym kuponie w Eurojackpot i odbierz 13 zł bonusu!
Promocja trwa w godzinach od 00:00-19:00 i możesz z niej skorzystać jeden raz.

A więc widzimy że to tak jakby do zakupu 4 zakładów 1 dostalibyśmy gratis. Jak widać nie tylko warto ale i się opłaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz trochę historii:
Do tej pory najwyższą wygraną w Eurojackpot w Polsce odnotowano 12 sierpnia 2022 roku. Wtedy to nagroda główna wyniosła 45 691 514,80€, co w przeliczeniu na złotówki dało Polakowi wygraną wynoszącą 213 584 986 zł. W ten sposób mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego pobił dotychczasowy rekord z 13 sierpnia 2021 kiedy to inny mieszkaniec powiatu bieruńsko-lędzińskiego trafił komplet liczb i wygrał 206 550 000 zł.

W Eurojackpot szanse na wygraną dowolnego stopnia wynoszą 1:32. Zatem jest to zdecydowanie lepszy wynik niż np. w Lotto (1:54) czy Mini Lotto (1:125). Niestety nasze szanse na 520 000 000 zł przy zakupie jednego kuponu wynoszą zaledwie 1 : 139 838 160, co jest wynikiem bardziej demotywującym niż 1:13 983 816 w Lotto czy 1:850 668 w Mini Lotto, ale pamiętajmy że mówimy tutaj o naprawdę ogromnych pieniądzach a nie jakichś drobniakach ( ͜͡ʖ ͡€)

Pamiętajcie że zakłady na dzisiejsze losowanie Eurojackpot można zawierać do godziny 19:00 natomiast koszt jednego zakładu Eurojackpot to 12,50 zł.

To wszystko w dzisiejszym wpisie, pozostaje mi życzyć Wam powodzenia.
Jeżeli macie jakieś dodatkowe pytania to wrzucajcie je pod ten wpis - postaram się odpowiedzieć jak najszybciej.

.............................................................................................................................

Jeżeli podoba Ci się to co robię to możesz postawić mi wirtualną kawę: https://buycoffee.to/jakazdrapka

"Ranking Zdrapkowy" jest dostępny online na stronie: https://jakazdrapka.pl/

#lotto #eurojackpot #hazard
Nutaharion - Wpis kierowany do Mirków obserwujących tag: #wykopskubietotalizatora
Jeż...

źródło: 520000000mlnEurojackpot

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 5
  • 3
Najmocniej przepraszam za podwójne zawołanie, kliknąłem w nie ten wpis a Nowy Wykop zabrania mi edycji i usuwania wpisów (°°
  • Odpowiedz
  • 2
UuuuuU zawiesiliśmy stronę ( ͡º ͜ʖ͡º)


@official_mirek_account: jeżeli chodzi o stronę Lotto to wiele mógłbym tutaj napisać co o niej sądzę ale pewnie wtedy napisałbym dla Was znowu za pół roku albo i dłużej ( ͡ ͜ʖ ͡)
Dlatego napiszę krótko: ręce opadają (°°
  • Odpowiedz
@Nutaharion: limit dzienny domyślny - 100 zł. Puszczam zakład za 50 zł i nie idzie, bo przekroczony limit ( ͠° °)
zakładka limity oczywiście nie działa. Czy jest to standardowa akcja po założeniu konta? zostaje mi spacer do żabki na kupon bez promocji? :(
  • Odpowiedz
  • 2
limit dzienny domyślny - 100 zł. Puszczam zakład za 50 zł i nie idzie, bo przekroczony limit ( ͠° °)

zakładka limity oczywiście nie działa. Czy jest to standardowa akcja po założeniu konta? zostaje mi spacer do żabki na kupon bez promocji? :(


@magda3004: niestety strona Lotto żyje czasem własnym życiem i nic nie jestem w stanie pomóc. Cały czas ludzie im narzekają ale zmiany i
  • Odpowiedz