Wpis z mikrobloga

@v11111: przepraszam ale takiego czegoś to #!$%@? nie zdzierży nawet mnich ..... Zagrzała mnie nieźle. Wydałem mniej więcej 10k na pomoc tym śmiecią a mogłem kupić sobie samochód to wysłałem im na drony kamizelki mundury i jestem dla nich #!$%@? ()
  • Odpowiedz
przepraszam ale takiego czegoś to #!$%@? nie zdzierży nawet mnich ..... Zagrzała mnie nieźle. Wydałem mniej więcej 10k na pomoc tym śmiecią a mogłem kupić sobie samochód to wysłałem im na drony kamizelki mundury i jestem dla nich #!$%@? ()


@RadzieckiSnajper: Jeśli to prawda to jestem przekonany, że dla 99% Ukraińców jesteś dobrym człowiekiem.
  • Odpowiedz
@v11111: ale nie wymagam dozgonnej wdzięczności. Ja chcę by hamowali trampki. Bo gdyby polska nie darła mordy na cały świat że Putin coś planuje z ukrainą to nawet USA by nie pomogło samo z siebie. Gdyby nie Polacy to by nie mieli gdzie uciekać ich obywatele w pierwszych dniach wojny a nawet jakby to zamiast siedzieć w domach jak ludzie to by w obozach jak uchodźcy z pontonów w Niemczech siedzieli.
  • Odpowiedz
@v11111: a walą sobie takim zachowaniem w kolana nawet dwa. Bo uwaga daje że dojdzie do zamrożenia konfliktu w tym roku albo początkiem 2025 roku. I Putin znowu w nich wjedzie i tym razem nie będzie dobrych Polaków do pomocy i ratunku.
  • Odpowiedz
@RadzieckiSnajper: Pomogliśmy Ukrainie bardzo mocno zwłaszcza w pierwszej fazie konfliktu, ale nie przeceniajmy naszej roli. Muszę przypomnieć, że przed wojną Polska nie darła mordy. Nikt specjalnie u nas nie wierzył w to, że wojna wybuchnie a Morawiecki jeździł sobie na spotkania z pro-Putinowskimi politykami tuż przed jej rozpoczęciem. To Amerykanie alarmowali (i w mniejszym stopniu brytyjczycy) od listopada 2021. Nawet Ukraina nie brała ich ostrzeżeń specjalnie poważnie i nie spodziewała się
  • Odpowiedz