Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

Nowy rok, nowy Ty, a ja jestem w stanie Ci w tym pomóc.

Dla osób które mnie nie kojarzą. Jestem kulturystą, trenerem online, zawodnikiem ligi profesjonalnej. Samym treningiem siłowym zajmuję się od 10 lat, przez te 10 lat nauczyłem się tyle, że byłem w stanie zmienić życie wielu osób. Wystawiłem też kilka osób na scenę, a każda z tych osób osiągnęła zadowalający wynik.

Listę moich osiągnięć też zamieszczę, chociaż zaraz znajdą się pewnie osoby które wytkną mi narcyzm, ale mniejsza o to.

2019:
7 miejce debiut w kulturystyce do 70kg jako osoba w pełni naturalna.

2020:
4 miejsce Mistrzostwa Polski classic physique jako najmłodsza osoba w kategorii.
2x 1 miejsce Kamienna Rzeźba, kategorie junior i classic physique.
2 miejsce Mistrzostwa Wielkopolski juniorów kulturystyka.
1 miejsce Mistrzostwa Polski juniorów classic physique.

2022:
2 miejsce Mistrzostwa Polski kulturystyka do 102,5kg.
2 miejsce Mistrzostwa Polski kulturystyka, federacja PCA (mniej ważna, ale było tam 12 osób w kategorii)
4 miejsce Frey Classic Niemcy.
1 miejsce Dennis Wolf Classic kategoria NOVICE.

2023:
1 miejsce Mistrzostwa Polski kulturystyka do 102,5kg.
1 miejsce Słodkiewicz Classic kulturystyka do 100kg.
Tytuł najlepszego kulturysty Słodkiewicz Classic, tzw OVERALL.
1 miejsce Better Bodies Challange Szwecja do 102,5kg.
Tytuł najlepszego kulturysty Better Bodies Challange Szwecja, tzw OVERALL.
1 miejsce Gasp Classic PRO QUALIFER Szwecja do 102,5kg.
Tytuł najlepszego kulturysty Gasp Classic Szwecja, gdzie nagroda była karta PRO. (przejście z ligi amatorów do ligi profesjonalistów)

Dla jasności, 90% osób które prowadzę to osoby nie planujące startów w zawodach. Są to osoby chcące poprawić swoją sylwetkę, nabrać masy mięśniowej, zredukować tłuszcz, zadbać o zdrowie.

80% osób które prowadzę to też naturale, więc żeby nie było myślenia, że koks zna się tylko na koksach. ;)

No i jako że mamy nowy rok, a w tym roku o dziwo nie było tak dużego wysypu nowych osób to zachęcam do skorzystania z promocji. :)

Cena kompleksowego prowadzenia online dla osób podejmujących współpracę w styczniu:

Start (pierwsze 8 tygodni) - 550zł (było 650zł)
Kontynuacja - 250zł (było 300zł)
Kontynuacja kilka miesięcy z góry - do uzgodnienia, ale np. cena miesiąca w przypadku zapłaty 6 miesięcy z góry to 175zł.
Prowadzenie dla osób poniżej 18 roku życia - 450zł na start i 175zł miesięcznie kontynuacja.

#mikrokoksy
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#sterydy
Lewusx - Siema, siema.

Nowy rok, nowy Ty, a ja jestem w stanie Ci w tym pomóc.

Dla ...

źródło: IMG_4967

Pobierz
  • 17
@Lewusx a jak wygląda Twoja flexibility?

Jakbym powiedział że chce robić masę na keto to byś mi pomógł ułożyć dietę czy kazał #!$%@? się w łeb. XD

No i z mniej skrajnych i już bardziej realnych przykładów- plany treningowe bardziej skrojone pod klienta i dajesz np. fanowi wielostawow/linek się wyszaleć i układasz plan pod preferencje czy raczej jesteś zwolennikiem narzucania własnych planów i plany pod optymalizację wyniku są pisane?
  • 2
@MamMalegoSiurka:
1. Flexibility - na tyle żebym mógł trenować w pełnych zakresach ruchu. Szpagatu nie zrobię, podrapać się po plecach też nie jestem w stanie.

2. Nie znam się na keto.

3. Układam plan pod preferencje, jak preferencje są wyjątkowo głupie to uświadamiam o tym że można to zrobić lepiej, jak klient mimo to chce plan rozpisany w określony sposób to idę na to.
@Lewusx przez flexibility chodziło mi o relacje z klientem xD

Wrócę pewnie do ciebie za jakiś czas, bo coraz bardziej przekonuje się do współpracy z trenerem, jako kimś kto ogarnie takie rzeczy, których ja sam nie mam już czasu się uczyć.

Aktualnie mecze się z trenerami od trójboju i dwuboju olimpijskiego żeby mi wyeliminowali wszystkie wady w bojach podstawowych i wyciskaniach na barki. Jak już się nauczę jako tako robić te ćwiczenia
  • 0
@MamMalegoSiurka:
Sory, źle zrozumiałem. xDDD
Zazwyczaj odpowiadam w miej niż 24h na wiadomości, pracuje nawet będąc na wakacjach/wyjazdach. Obecnie mam około 60 podopiecznych, raporty wysyłają w różne dni i jestem w stanie wyrabiać się na bieżąco.
@MamMalegoSiurka: Co do robienia masy na keto to idzie to bez problemu zrobic bo sam tak robie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko trzeba trzymac miche i robic to z glową a jezeli jestes w tym zielony to warto uderzyc do osoby ktora sie na tym zna, niekoniecznie do trenera personalnego. Poogladaj sobie materialy u ketokocura albo uderz do Dawida Dobropolskiego bo facet ma w cholere pojecia o
@Kruszetopy

@MamMalegoSiurka: Co do robienia masy na keto to idzie to bez problemu zrobic bo sam tak robie ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko trzeba trzymac miche i robic to z glową a jezeli jestes w tym zielony to warto uderzyc do osoby ktora sie na tym zna, niekoniecznie do trenera personalnego. Poogladaj sobie materialy u ketokocura albo uderz do Dawida Dobropolskiego bo facet ma w cholere pojecia
@MamMalegoSiurka A to juz zalezy od tego jakie sa twoje checi i cele i od tego czy dopiero bys wchodzil w ketoze czy byl juz zaadaptowany bo wiadomo poczatkowe treningi na adaptacji moglyby byc ciezkie. A tak to wyliczasz sobie zero kaloryczne, białka 1,7-1,8g na kg masy ciała reszte dobijasz tluszczem do zera kalorycznego a wegli ile wpadnie tyle wpadnie byle zeby nie przekraczac 80g i se budujesz ( ͡° ͜
@Lewusx: prowadzisz osoby typowo sylwetkowo, czy również osoby z naciskiem na trój bój?

Co wchodzi w skład pakietu online? Plan, dieta, porady, czy może też poprawianie formy przez oglądanie filmików podopiecznych?