Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niebieski, 32 lata. Nie potrafię zaakceptować faktu, że nigdy nie będę w związku z piękną kobietą.

Mam za sobą 3 dość poważne relacje i cieszę się jakimś tam zainteresowaniem, ale fakty są takie, że jest to zainteresowanie od kobiet 3/10-5/10. Zazwyczaj rówieśniczek, albo w zbliżonym wieku. Nie jestem w stanie zainteresować sobą młodej dziewczyny o urodzie przynajmniej 7/10. Irytuje mnie to, bo mam znajomych, którzy powyrywali sobie laski na tym poziomie i przez to czuję się gorszy od nich. Możemy się oszukiwać, że to tak nie działa, ale moim zdaniem atrakcyjna dziewczyna u boku mężczyzny jest w pewien sposób wyznacznikiem jego wartości. Nawet pieniądze na koncie, czy wymarzony samochód nie są w stanie mi tego zrekompensować.

Dużo ludzi tutaj uważa, że największymi przegrywami sa właśnie mężczyźni w związkach z modelkami, bo te modelki kiedyś ich zniszczą. Chciałbym tak myśleć, ale nie potrafię. #zwiazki #niebieskiepaski #tinder #redpill #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niebieski, 32 lata. Nie potrafię zaakceptować...

źródło: hqdefault

Pobierz
  • 10
@mirko_anonim: rozumiem ludzi narzekających na to, że osoby nimi zainteresowane są po prostu dla nich nieatrakcyjne, bo kurde nawet jak sami jesteśmy brzydcy, nudni, biedni [wstaw cokolwiek] to swój gust mamy i koniec kropka.

ALE jak widzę te wszystkie "płaku płaku, nie mam trofeum z pierogiem" to nóż mi się w kieszeni otwiera. Jesteś po prostu nie tylko mało atrakcyjny, ale przede wszystkim PUSTAK.