Wpis z mikrobloga

  • 1
@GladysDelKarmen to masz słabą pamięć z tym śniegiem. Rób sobie zdjęcie, skoro masz problemy z zapamiętywaniem. 6 stycznia 2017 też Polskę nawiedziła fala mrozów ze śniegiem ( na południu polski w nocy z 6/7 stycznia było od -16 do nawet -25 °C ). Twoje "obserwacje" są niestety nic nie warte i mijają się z prawdą.
  • Odpowiedz
@perseweratywnosc: nagłówki które w tamtych czasach kupowali sobie lobbyści petro by lekceważyć już wtedy podniesiony szum o ociepleniu klimatu xP ale konfederata pozostanie debilem do końca i będzie to uważał za dowód w sprawie klimaty
  • Odpowiedz
Z drugiej strony mamy lato, które zaczyna się już w maju, 30 stopni i więcej, i trwa do września


@GladysDelKarmen: że niby gdzie takie lato mamy? W tym roku to były jakieś 2 tygodnie fajnych upałów, a reszta to kupa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Na screenie masz te potężne 30 stopni w maju 2023 we Wrocławiu, więc praktycznie najcieplejszym miejscu w kraju

I nie, nie mówię, że
Ogau - >Z drugiej strony mamy lato, które zaczyna się już w maju, 30 stopni i więcej,...

źródło: Screenshot_2024-01-07-11-25-10-255_com.android.chrome

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kam3l no nie nie zmienia się. Wcześniej co ciekawe u rodziców trzeba było używać pompy w piwnicyz a w tym tygodniu została użyta po raz pierwszy od około 10 lat.

Sam sobie odpowiedź na pytanie jak to wpłynęło na rośliny na działce :-)
  • Odpowiedz
@leeaxe: skąd taki wniosek? Akurat w latach siedemdziesiątych dość szeroko przyjęta była narracja, że klimat się ochładza. Rozumiem, że osobiście nie pamiętasz tych czasów, ale wystarczy poczytać literaturę z tamtego okresu. I nie mówię o nagłówkach gazet, tylko o poważnych pozycjach i to często ludzi, których uznano by za lewicowców.
  • Odpowiedz
@GladysDelKarmen

@Kam3l no nie wiem jak ty, ale ja od jakichś 10 lat nie widziałem żeby w miastach leżał śnieg dłużej niż 3 dni. A właśnie jeszcze te 10 lat temu zima tak #!$%@?ła, że śnieg sobie padał od listopada do lutego.


Z drugiej strony mamy lato, które zaczyna się już w maju, 30 stopni i więcej, i trwa do września


#!$%@?ąc od głównego tematu, to pragnę oświecić, że w Lublinie w
  • Odpowiedz