Wpis z mikrobloga

@kipowrot: w sumie spoko promocja, pół kilo sera za 1zł przy zakupach za 80zł. Tak czy siak ch**y im w paszczu za te druczki i daty obowiązywania, które przy kasie okazuję się że są nieaktualne.
@Niemagiczny: w zabie czesto nie wbija im sie promocja a powinna, ostatnio tak mnie chcieli ogolocic o 10zł na browarach ale sie wrocilem i pokazalem kasjerce ze jak byk ze jest etykieta z promocja, najpierw probowala pokazac inne miejsce gdzie byla cena regularna a ja mowie co mnie to obchodzi tu jest ze promocja to promocja, i oddala mi dyche koniec koncow a etykiete z promocja schowala xd, trzeba walczyc o
@kipowrot: pytanie, czy jak kupię 79 serów i będę miał 79 kart moja biedronka (przecież na kasie można je sobie zbierać codziennie i rejestrować za darmo), to wtedy promocja przechodzi? xD
na dole napisane jest że cena regularna ponad 14zł.


@hellfirehe: ej no, ale zaokrąglamy poprawnie, do najbliższej wartości, bez grosza czyli 15 zł. Między innymi po to podają nieokrągłe ceny, by przekazując dalej je zaniżano.
@kipowrot podejrzewam, że mają karę wliczoną w zysk z tego procederu.
Tak jak dawniej pewna marka jogurtów, która regularnie płaciła kary za swoje reklamy z miliardem zdrowych bakterii w każdej butelce.
Wliczyli sobie karę w koszta, a teraz chyba już nadają reklamy bez zdrowotnych super organizmów, ale podświadomie ludzie myślą, że nadal tam są xD
@Defect: dokładnie. Skoro już kilka razy dostawali kary za cenówki i nadal to robią to znaczy, że karty są dużo niższe niż zyski z wprowadzania w błąd i będą to robić nadal.

Powinni jakoś skalować te kary. Albo po prostu chodzić z kontrolą co drugi dzień...
@kipowrot: ja nie wiem, albo jestem za głupia żeby pojąć co tu nie gra albo za inteligentna bo wszystko wydaje mi się tutaj dosyć jasne, robisz normalne zakupy (albo normalne albo jakichś produktów podlegających pod akcje, nie wnikam w regulamin) za 79 zł i se bierzesz ser warty normalnie te 15 zł i finalnie masz go za 1 zł. Ktoś wytłumaczy gdzie się myle?