Wpis z mikrobloga

- stosowanie prymitywnych sztuczek wykorzystujących to ze ktoś się śpieszy / nie wziął okularów / nie ma ochoty rozwiązywać zagadek matematycznych w trakcie robienia zakupów.


@Niemagiczny: ale nikt nie każe ci rozwiązywać zagadać. #!$%@? wszystko do koszyka i płać normalnie. Za rozwiązanie zagadki po prostu jest nagroda niższej ceny.
  • Odpowiedz
nie no xD codziennie już w tym serwisie mam beke z wykopkow których 99% to programisci 15k nie potrafiący w prosty sposób robić zakupów w sklepie xD Jak wy przeżyliście tyle lat to jestem pod wrażeniem patrząc na te wasze wysrywy o promocjach w biedronkach. Macie problemy z mózgami czy z myśleniem kiedy obok nie ma waszej matki albo ojca?
  • Odpowiedz
wystarczyłoby ustawą wymusić, że największa cena na cenówce to zawsze maksymalna jaką może zapłącić klient, a jeżeli znajdują się na niej inne ceny i teksty to muszą być przynajmniej 2 razy mniejsze do tego dodać wymóg stosowania etykiet biało czarnych i problem solved.


@januszzbloku: XDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
Czekam na promocje w stylu - 1zł/kg w lata przestępne, gdy księżyc jest w nowiu w godzinie 21:37 - 23:00, nazwisko kupującego zaczyna się na literę A, posiada kartę dużej rodziny, a rozmiar penisa ojca wynosi co najmniej 20cm.
  • Odpowiedz
@kipowrot: ty jesteś upośledzony czy po prostu czytać nie umiesz? xD Co jest według ciebie nieczytelnego tutaj? Przy zakupach za minimum 79zl z kartą biedronki masz ser za 1zl, max 1 sztukę. Wszystko ładnie i czytelnie opisane
  • Odpowiedz
A ja nie chodzę do biedronki i nie marnuje czasu aby odczytać za ile jest jakiś produkt. Do tego syf w każdej jednej. NIe ma znaczenia czy robisz zakupy w Warszawie, Sochaczenie, Gdyni czy w Ząbkach - wszedzie jest zaebane paletami, kartonami i nie idzie przejsc z wózkiem.
  • Odpowiedz