Wpis z mikrobloga

@pamareum: nie debilu, to twój PiS rozwiązał worek z rozdawnictwem i przyzwyczaił społeczeństwo do tego że państwo daje; bez rkzdawnictwa już nikt nigdy nie wygra wyborów więc pozostaje nam wybierać czy mamy rozdawnictwo + pisowcy idioci zamordysci u władzy czy może rozdawnictwo + znacznie mnejsi idioci i zamordysci u władzy; no ale żeby rozumieć takie rzeczy to trzeba mieć IQ powyżej 60
zastanawiam się jak się czują ci co oczekiwali jakiej kolwiek zmiany XD ci co jarali się tym że odsunięto PiS od władzy kiedy


@owsikalfred: zajebiście, szczególnie po wczorajszej konferencji kaczora i emisji 19.30. Taki szybki flashback gówna z którym mieliśmy doczynienia przez ostatnie 8 lat.

JA NE WIDZIAŁEM GESTU KOZAKIEWICZA I KLAMIESZ OPLACANY NIEMIECKI AGENCIE mlask.

Sorry, ze wam sie nie podoba podejscie gospodarcze, ja tam sie ciesze, ze odsunęliśmy odklejonego
serio account managerka w korpo z Wroclawia zarabia 10k brutto? Dla skromnego gornika z miejscowosci 20k ludnosci troche smieszne xD


@soundboy: nie, ale psuje do opowieści OPa
@CamusVevo: ale ja nigdzie nie twierdzę, że PiSPO jedno zło ( ͡° ͜ʖ ͡°) no ale jak nie płyniesz z koalicyjnym trendem na wykopie to jesteś faszysta, pisowiec i #!$%@? wie co jeszcze, tak samo było z Ukrainą i onucami na początku wojny. Spokojnie, jeszcze trochę ich doklejonych decyzji u władzy i trend zacznie się powoli odwracać. To nadal jest ta sama ekipa co rządziła do 2015,