Wpis z mikrobloga

@Blaskun: wstawianie Muska jako argument na cokolwiek... Przecież temu chłopu klepki się odkleiły totalnie. I widać jak doskonale radzi sobie w biznesie po wycenie Twitterka, naobiecywał w Tesli więcej niż wszyscy politycy w Polsce razem wzięci, a i sama Tesla bez zielonych certyfikatów długo by nie pociągnęła... A to że jest ruską onucą to tylko gratis.
  • Odpowiedz
przecież Ikea już była zbojkotowana przez prawicę.


@makaronzjajkiem: Ale to było więcej jak tydzień temu więc już zdążyli zapomnieć że do końca świata ich bojkotują ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kto na to pozwala


@nieocenzurowany88: ale co ty bolszewiku chcesz prywatnej firmie dyktować gdzie ma a gdzie nie ma reklamy puszczać?
Pojmij, że z tym pisiorskim gównem nikt cywilizowany nie chce mieć nic do czynienia.
  • Odpowiedz
@makaronzjajkiem: co to za farmazony, bo myślisz że wszyscy ci fani PiSu to ludzie z twardym kręgosłupem, którzy przestali robić zakupy w sklepach sprzedających w Rosji, albo rezygnują z zakupów w firmach które popierają LGBT, no to niestety się mylisz, a zadaniem firmy jest generowanie zysku dla akcjonariuszy skutecznie i tyle
  • Odpowiedz
więcej bojkotów, Ikea wytrzymała już dwa


@tomekruslan: ale co ty mi tu za chochoły tworzysz. Ja nie mówiłem nigdzie o bojkocie, tylko o tym że antagonizowanie potencjalnie sporej grupy klientów jest po prostu głupie.

Polski konsument nie jest zbytnio świadomy i konsekwentny w swoich bojkotach, ale od czasu największej afery z IKEĄ i zwolnieniem pracownika (i ogłaszanym później w niektórych mediach bojkotem) minęło już ładnych parę lat. Nawet jeśli 5%
giga_jablecznik - >więcej bojkotów, Ikea wytrzymała już dwa

@tomekruslan: ale co ty ...

źródło: GC8g_LAXkAAnko4

Pobierz
  • Odpowiedz
za te komentarze, bo powinno ich nie obchodzić na jakiej stacji lecą reklamy, a #!$%@? się w politykę jest nieprofesjonalne i przynosi straty i nie wiem kto na to pozwala w tej firmie


@nieocenzurowany88: Jakie straty? Przecież prawaki i tak bojkotują sklepy IKEA za akcje z gościem co biblię cytował na pracowniczym forum. Nie wiem po co tam się reklamowali. I ciekawe czy reklamowali swoje tęczowe torby ( ͡°
  • Odpowiedz
@giga_jablecznik nie rozumiesz takiej polityki bo myślisz w skali mikro. Ikea odcinając się od oszołomów z TV ruspublika być może straci kilkaset tysięcy, może kilka milionów ale jednocześnie zaoszczędzi sobie kłopotu bycia posądzonym o sponsorowanie antysemitów, co może ich kosztować setki milionów strat w krajach, w których ich meble nie są dobrem luksusowym. Poza tym istnieje jeszcze coś takiego jak wartości firmy, które od czasu do czasu skłaniają korporacje do podejmowania
  • Odpowiedz
nie rozumiesz takiej polityki bo myślisz w skali mikro. Ikea odcinając się od oszołomów z TV ruspublika być może straci kilkaset tysięcy, może kilka milionów ale jednocześnie zaoszczędzi sobie kłopotu bycia posądzonym o sponsorowanie antysemitów, co może ich kosztować setki milionów strat w krajach, w których ich meble nie są dobrem luksusowym. Poza tym istnieje jeszcze coś takiego jak wartości firmy, które od czasu do czasu skłaniają korporacje do podejmowania decyzji niekorzystnych
  • Odpowiedz
@giga_jablecznik ty jakiś tępy jesteś czy co? Na antenie telewizji chłop #!$%@? coś o upychaniu uchodźców w Oświęcimiu, kolejny o tatuowaniu im numerów, a ty udajesz, że nie rozumiesz co się wydarzyło. Kaczyński też nie widział jak Kamiński pokazał wała.
  • Odpowiedz
ty jakiś tępy jesteś czy co? Na antenie telewizji chłop #!$%@? coś o upychaniu uchodźców w Oświęcimiu, kolejny o tatuowaniu im numerów, a ty udajesz, że nie rozumiesz co się wydarzyło. Kaczyński też nie widział jak Kamiński pokazał wała.


@tomekruslan: a ty zadałeś sobie trud, żeby przeczytać całą wypowiedź czy podniecasz się jak reszta neuropkowej tłuszczy i czytasz wyłącznie nagłówki w GW? Pytanie retoryczne, domyśliłem się. Pomogę ci zatem:

Tutaj
  • Odpowiedz