Wpis z mikrobloga

więcej bojkotów, Ikea wytrzymała już dwa


@tomekruslan: ale co ty mi tu za chochoły tworzysz. Ja nie mówiłem nigdzie o bojkocie, tylko o tym że antagonizowanie potencjalnie sporej grupy klientów jest po prostu głupie.

Polski konsument nie jest zbytnio świadomy i konsekwentny w swoich bojkotach, ale od czasu największej afery z IKEĄ i zwolnieniem pracownika (i ogłaszanym później w niektórych mediach bojkotem) minęło już ładnych parę lat. Nawet jeśli 5% "prawaków"
giga_jablecznik - >więcej bojkotów, Ikea wytrzymała już dwa

@tomekruslan: ale co ty ...

źródło: GC8g_LAXkAAnko4

Pobierz
za te komentarze, bo powinno ich nie obchodzić na jakiej stacji lecą reklamy, a #!$%@? się w politykę jest nieprofesjonalne i przynosi straty i nie wiem kto na to pozwala w tej firmie


@nieocenzurowany88: Jakie straty? Przecież prawaki i tak bojkotują sklepy IKEA za akcje z gościem co biblię cytował na pracowniczym forum. Nie wiem po co tam się reklamowali. I ciekawe czy reklamowali swoje tęczowe torby ( ͡° ͜
@giga_jablecznik nie rozumiesz takiej polityki bo myślisz w skali mikro. Ikea odcinając się od oszołomów z TV ruspublika być może straci kilkaset tysięcy, może kilka milionów ale jednocześnie zaoszczędzi sobie kłopotu bycia posądzonym o sponsorowanie antysemitów, co może ich kosztować setki milionów strat w krajach, w których ich meble nie są dobrem luksusowym. Poza tym istnieje jeszcze coś takiego jak wartości firmy, które od czasu do czasu skłaniają korporacje do podejmowania decyzji
nie rozumiesz takiej polityki bo myślisz w skali mikro. Ikea odcinając się od oszołomów z TV ruspublika być może straci kilkaset tysięcy, może kilka milionów ale jednocześnie zaoszczędzi sobie kłopotu bycia posądzonym o sponsorowanie antysemitów, co może ich kosztować setki milionów strat w krajach, w których ich meble nie są dobrem luksusowym. Poza tym istnieje jeszcze coś takiego jak wartości firmy, które od czasu do czasu skłaniają korporacje do podejmowania decyzji niekorzystnych
ty jakiś tępy jesteś czy co? Na antenie telewizji chłop #!$%@? coś o upychaniu uchodźców w Oświęcimiu, kolejny o tatuowaniu im numerów, a ty udajesz, że nie rozumiesz co się wydarzyło. Kaczyński też nie widział jak Kamiński pokazał wała.


@tomekruslan: a ty zadałeś sobie trud, żeby przeczytać całą wypowiedź czy podniecasz się jak reszta neuropkowej tłuszczy i czytasz wyłącznie nagłówki w GW? Pytanie retoryczne, domyśliłem się. Pomogę ci zatem:

Tutaj ma