Wpis z mikrobloga

Raczej widzowie TV Republika nie są ich potencjalnym targetem ¯\(ツ)/¯


@makaronzjajkiem: target nie target, jak jednemu z drugim żona powie że ma jechać do ikei kupić mebelki i pierdółki do mieszkania to każdy z nich grzecznie pojedzie XD
  • Odpowiedz
@Matti28: działanie i umowy pomiędzy dwoma prywatnymi podmiotami to trochę inna sprawa, niż uchwały wprowadzone przez lokalny rząd. Jeśli IKEA (lub mBank) złamała zapisy umowy z TV Republika, to niech się owa telewizja z nimi rozprawi w sądzie, a jeśli nie.... to tak działa wolny rynek ¯\(ツ)/¯

@thewickerman88 za dwa tygodnie nie będą pamiętać o tym
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: za te komentarze, bo powinno ich nie obchodzić na jakiej stacji lecą reklamy, a #!$%@? się w politykę jest nieprofesjonalne i przynosi straty i nie wiem kto na to pozwala w tej firmie


no ja np kupiłem ostatnio Pilsner Urquell tylko dlatego że usłyszałem że wycofali się z czegoś #!$%@? - nie pamiętam nawet z czego ale wiem że zrobili coś co mi się spodobało - a widziałem że wiele
  • Odpowiedz
@giga_jablecznik Wyborcy PiS to w ogromnej mierze ludzie o niskim statusie ekonomicznym, słabo wykształceni, z prowincji. To nie jest „7,5 mln potencjalnych klientów”, w tej grupie liczba potencjalnych klientów wielkich sklepów meblowych zlokalizowanych w największych miastach Polski jest znacznie mniejsza.
  • Odpowiedz
To ikea w Polsce jeszcze istnieje? Przecież była bojkotowana przez prawicę więc powinna już dawno zbankrutować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przecież Ikea już była zbojkotowana przez prawicę. Raczej widzowie TV Republika nie są ich potencjalnym targetem ¯\(ツ)/¯


@makaronzjajkiem: Spójrz czasem w tło jak są rozmowy zdalne z "ekspertami". Znajdziesz tam również produkty Ikea xd
  • Odpowiedz