Wpis z mikrobloga

  • 636
Czy to jest warte ciągania po sądach młodego Oskarka, przed którym stoi cały świat otworem?


@Perliczkowy_naplet: jeszcze jak. pisowcy muszą ponieść konsekwencje, oskarek, dareczek i duklanowski

dajcie chłopu żyć


nikt mu życia nie odbiera, za to dzieciak odebrał życie przez to że stał się "sławny" przez mściwych pisowców
  • Odpowiedz
@Bordomir: Jak kryty jak siedzi w więzieniu, weźcie się w tej trolowni #!$%@? w łeb. Do jego śmierci doprowadziła wtórna wiktymizacja którą sprawili mu matecki, duklanowski i szafarowicz wspierani przez rząd pis.
  • Odpowiedz
@Bordomir: jak kryty, skoro dostał wyrok? pisowcy doprowadzili do tego, że można było łatwo zidentyfikować ofiarę, co już jest porąbane. A zrobili to dlatego, bo Filiks drążyła sprawę działalności dareczka w lasach państwowych
  • Odpowiedz
@Maiden696: tak kryty, że o całej sprawie byłoby cicho - tylko i wyłącznie ze względów politycznych. Czy gdyby Tobie współpracownik matki zrobił krzywdę to chciałbyś żeby prezes tej firmy kazał milczeć o sprawie, a Twoja matka się go słuchała? Bo ważniejsza jest firma, a nie Twoja godność?
  • Odpowiedz
Czy gdyby Tobie współpracownik matki zrobił krzywdę to chciałbyś żeby prezes tej firmy kazał milczeć o sprawie,


@Bordomir: Chciałbym żeby nikt o tym nie wiedział, żeby mnie ludzie twojego pokroju nie wytykali na ulicy i nie przypominali ciągle tragedii która mnie spotkała.

@matt-pitt: @paqo jak to w czym by pomogło? To pokazuje jakie standardy moralne panują w PO.


@Bordomir: Na pewno są wyższe niż w kościele, bo zamiast do
  • Odpowiedz
tak kryty, że o całej sprawie byłoby cicho - tylko i wyłącznie ze względów politycznych.


@Bordomir: nie było cicho ze względów politycznych, a dlatego żeby otoczenie dzieciaka nie wytykało go palcami że był molestowany.
  • Odpowiedz
  • 39
@Bordomir Dzieci bywają okrutne, chłopak zabił się bo go prześladowali w szkole przez to że to nagłośniono. Trzeba być #!$%@?ętym na łeb albo pisowskim śmieciem żeby usprawiedliwiać nagłośnienie tej sprawy. Gdyby to spotkało moje dziecko robiłbym WSZYSTKO żeby nikt się nie dowiedział, po uprzednim #!$%@? wyrokiem dla sprawcy. Dlaczego? Bo ludzie są okrutni, a dzieci już zwłaszcza. Zamiast prześladować sprawcę to prześladują ofiarę. Życzę Ci oraz wszystkim żeby nigdy nic podobnego nikogo
  • Odpowiedz
@Bordomir: Twój sposób myślenia pokazuje że albo jesteś socjopatą bez zdolności odczuwania empatii, albo jesteś bardzo bardzo młodym człowiekiem który próbuje zabierać głos w sprawach o których nie ma zielonego pojęcia, jeśli ofiarą by sobie życzyła to pewnie sprawa mogła być nagłośniona, natomiast nikt nie ma moralnego prawa test sprawy nagłaśniać bez zgody ofiary,
Mieszasz poglądy polityczne z najzwyklejszym byciem człowiekiem, istota ludzka.
  • Odpowiedz
@Bordomir: Te szmatecki pakuj się, nie zapomnij o sztandze fajek na wjazd i sztandze dla narzeczonego spod celi.
Te twoje wysrywy są tak żałosne że naprawdę ktoś normalny nie mógłby tego wymyśleć, tylko jakiś przygłup z trollowni albo sam szmatecki...
  • Odpowiedz
@Hethrir: jesteśmy pod tagiem #polityka nic nie mieszam

@andrzej-roman trollu, zamilcz

@Gartarr nagłośnienie sprawy nie oznacza ujawnienia ofiary. Mogę powiedzieć, że jakiś polityk PO jest skazanym pedofilem i mogą o tym powiedzieć media. Nie muszą ujawniać ofiary. I wtedy jest przejrzystość. Tego zabrakło. W PO.
  • Odpowiedz
  • 0
nagłośnienie sprawy nie oznacza ujawnienia ofiary. Mogę powiedzieć, że jakiś polityk PO jest skazanym pedofilem i mogą o tym powiedzieć media. Nie muszą ujawniać ofiary. I wtedy jest przejrzystość. Tego zabrakło. W PO.


@Bordomir no tak, po takiej informacji na pewno nikt nie zacząłby węszyć i nie znalazłby ofiary... masz bardzo wąskie postrzeganie. Dlaczego PiS wtedy nie wykorzystałby tego w celach politycznych tak jak zrobił to później?
  • Odpowiedz