Wpis z mikrobloga

@Bordomir: rozumiem dlatego więc politycy PiS nagłośnili sprawę z nazwiskiem włącznie w imię przejrzystości?
Nie rozumiem dlaczego nie nagłaśniają spraw gwałtów na dzieciach popełnionych przez księży?
Jedyne co widziałem to jak klaskali biskupowi który o skazanym za gwałt mówił że był prowokowany gdyż dziecko zawsze trochę kusi, stali w pierwszym rzędzie wraz z RPO i klaskali.
jak to w czym by pomogło


@Bordomir: właśnie widzimy jak "pomogło" - chłopak się zabił. gnidy, które go do tego doprowadziły pójda siedzieć, a wy kundle moglibyście utkać parszywe ryje. Ja wiem, że kaczor na dupie zmarłego brata dopchał się do koryta i dla was to norma, ale Polska wam powiedziała, że macie #!$%@?ć.
@Kolekcjoner_dusz: przerażające. Tylko dlatego, że jest ich przeciwnikiem politycznym, babka jest w czwartym szeregu Kolacji Obywatelskiej, a aparat posowski wystosował na nią i jej rodzinę bombę atomową wręcz, bo jej syn był molestowany i najprawdopodobniej innej orientacji. Masakra.

Nadepniesz pisowcowi na odcisk to zrobi wszystko by cię zniszczyć. Powodzenia jak masz jakiś biznes i cię pisowiec nie lubi
Czy to jest warte ciągania po sądach młodego Oskarka, przed którym stoi cały świat otworem? No nie warto, dajcie chłopu żyć


@Perliczkowy_naplet: oczywiście, że warto. Jest wina, ma być kara. Niech ginie śmieć żerujący na ludzkiej krzywdzie
@Kolekcjoner_dusz: nie wiem czy cytowanie tej Pani ma sens. Jej twitter wygląda jak twitter osoby która pilnie potrzebuje pomocy psychologicznej: mam nadzieje że ją dostanie i psychologiczną i prawną, po prostu nie wiem czy cytowanie więcej nie zaszkodzi
@Bordomir: Nie, bo ten już siedzi. Tu nawet nie chodzi o to z jakiej chłop był partii bo to jest teraz mało istotne. Problem polega na tym że trzech działaczy PiSu rozpowszechniło wrażliwe dane dotyczące ofiary gwałtu co skutkowało szykanami ze strony jego rówieśników co z koleii doprowadziło do skutecznej próby samobójczej. I mnie naprawdę nie interesuje z jakiej są partii ci ludzie. Jakby byli z TD KO czy Konfederacji, to
Czy to jest warte ciągania po sądach młodego Oskarka, przed którym stoi cały świat otworem? No nie warto, dajcie chłopu żyć


@Perliczkowy_naplet: yyy oczywiście że warto? W ogóle to nie stoi w kategorii warto czy nie warto, ale trzeba.
Czy młodych morderców też nie warto zamykać, bo świat przed nimi stoi otworem? Co to w ogóle za niemoralny sposób myślenia?
@Bzikacz: To jest istotne. Kiedy osoba publiczna, działająca w samorządzie, występująca w kampaniach wyborczych, prowadząca działalność psychoterapeutyczną (sic!) dopuszcza się gwałtu, to opinia publiczna ma prawo o tym wiedzieć.
Ja nigdzie nie twierdziłem, że informowanie o ofierze to był dobry czy zły wybór. Pewne jest jedno - gdyby ofiarą nie był syn Filiks - to rodzice nie pozwoliliby sprawy wyciszyć medialnie. A ona pozwoliła. Zrobiła najobrzydliwszą rzecz jaką rodzic może zrobić
tak kryty, że o całej sprawie byłoby cicho - tylko i wyłącznie ze względów politycznych.


@Bordomir: czy ty jesteś #!$%@?ęty? Niedopuszczenie do identyfikacji ofiary to podstawowa rzecz przy sprawach pedofilskich, pisowcy ujawnili i pisowcy odpowiedzą.