Wpis z mikrobloga

@Aokx: co ma do tego bycie lewakiem czy prawakiem czy czym tam teraz można być?
Tak Żydzi robią gowno gry, EA to znany przykład ale to samo można powiedzieć o rynku gier mobilnych.
Człowiek jak robi gre to myśli o tym czy będzie fajna i jaki sprzęt ją udźwignie, a Żyd patrzy na liczbę użytkowników danej platformy, według exela najpopularniejsza platforma to smartfon
EA ma wiele więcej wad takich jak inwazyjny
@Flypho: co jest jeszcze głupsze bo akumulacja majątku jest tak oczywistą wadą kapitalizmu ze realnie jedyne co go ratuje to to ze komunizm jest jeszcze gorszy xd. Na szczęście pasuje to do postaci i motywu w którym Johnny od początku podpala V w jednym kierunku, przez co fabula jest bardzo dobra.
@Aokx: Taa bo w tej grze przecież zawsze tylko najlepsi piłkarze byli najbardziej grywalni :D Rok temu jedną z lepszych kart był Al Owairan, który też jakąś legendą futbolu nie jest, a od 5 lat zawsze wymiata w grze Renato Sanches, który miał jedynie dobry 2016 :D
@Aokx: #!$%@? są lepsze xD sram na EA ale pewnie nawet nie grałeś nigdy w fife byle memik prawacki udostępnić co nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Dosłownie nikt nie używa tych kobiet w FUT, a poza tym trybem to już w ogóle. Świętem jest jak spotkasz kogoś ze składem mającym kobietę i zazwyczaj to faktycznie są topowe piłkarki w rzeczywistości. Już prędzej doczepić się można że gierka
@jukel: Otóż tak. Ta gra niestety dopiero niedawno osiągnęła stan w którym powinna być na premierę, maksymalnie kilka tygodni po. Też byłem zaskoczony, bo widząc gameplaye i recenzje po premierze uznałem że gra jest gówniana, kupiłem na promce z miesiąc czy 2 miesiące temu i w trakcie grania dostałem jeszcze tego dużego ostatniego patcha. Jakościowo Cyberpunk2077 prezentuje się teraz świetnie, fabularnie nawet lepiej niż świetnie, tylko otwarty świat jest przeciętny.
@Aokx: tymczasem lewactwo: wielkie korpo rucha klientów i bawi się w virtue signalling, mikropłatności i hazard dla dzieciaków ale prawaki z jakiegoś powodu przysrają się do nas
@Aokx: Graczami fify gardzę prawie tak mocno jak fanbojami ogryzka. Jeszcze rozumiem pirata, czy kupić fifę raz na parę lat, ale kupować na premierę co roku tę samą grę z kosmetycznymi zmianami i nowym numerkiem, to trzeba nie mieć rozumu i godności człowieka.