Wpis z mikrobloga

Jak to jest, i pytam całkiem serio - ludzi ktorzy wierzą w to, ze biale kobiety i polki sa programowane - o czym glowna jest zasrana doslownie co 2 dni- zawsze jak wyjdzie reklama z mieszaną rasowo parą albo jakas 18 letnia polka napisze na tiktoku ze lubi czarnych, ze za tym nie stoi zadna statystyka.

Zgodnie ze spisem powszechnym 2021 z USA najwiecej par mieszanych w USA i najwiecej par odpowiedzialnych za mixed babies to bialy mężczyzna +azjatka, w Polsce w 2021 wiecej Polakow zawarlo slub z obcokrajowcami, niz Polek.

Jakie widzicie dla tego wytlumaczenie tak calkiem serio, zeby zadac kłam osadzeniu o #urojeniaprawakoidalne - czy dziewczyny ktorym sie pierze mozgi nie weszly jeszcze na rynek matrymonialny czy jak? Bo mi to smierdzi, mowi sie o tym od 5 lat a statystyk za tym nie ma.

Bo w sumie troche w to wierze, ale jak mam to komus przedstawic bez polowy dowodu na to, ze to sie dzieje oprocz zbitek reklam z takimi parami na youtubie i kilkoma opisami z tindera (polowa to pewnie trolle z wypoku)

#zwiazki #p0lka #mokebe #przegryw #zydzi #randkujzwykopem
  • 11
Zgodnie ze spisem powszechnym 2021 z USA najwiecej par mieszanych w USA i najwiecej par odpowiedzialnych za mixed babies to bialy mężczyzna +azjatka, w Polsce w 2021 wiecej Polakow zawarlo slub z obcokrajowcami, niz Polek.


@dawig123: mokebe nie jest taki głupi żeby brać ślub z p0lką XD On zawija się zaraz po zalaniu, więc może w statystyce nie są brani pod uwagę jako "para".
@dawig123: chłopie nie musze widzieć dzieci mulatów(choć tak widziałem ich troche w mieście), żeby wiedzieć co się dzieje w klubach XD Nie z każdego tarła jest dziecko, a w klubach nawet niski brzydki murzyn jest oblegany przez kilka polek. Możesz z nimi pogadać - dla nich to jak inny świat. W USA byli traktowani jak zwierzęta gorszego sortu, a tu znaleźli sobie swój odpowiednik tajlandii (tylko że darmowy)

w Polsce w
@dawig123 statystyka zawsze spoko, pod warunkiem, że umie się nią posługiwać, bo z tych samych cyfr można różne rzeczy wywnioskować w zależności od kontekstu czy samego sposobu zbierania danych, próby itp. Druga sprawa, to to, że jesteśmy traktowani przez różne korporacje jak kraj trzeciego świata na który nie warto poświęcać pieniędzy bo zbyt mało ich stąd płynie, dlatego mamy recyklingowane materiały reklamowe które nijak nie pasują do naszej rzeczywistości. Przez prawie 40
@dawig123: może po prostu to co "wydajemisie" wykopkom nie zawsze musi być prawdą?
dla mnie to ziobro zaskoczenia, ilość azjatów ogarniętych życiowo i znających języki przekracza wielokrotnie ilość czarnoskórych. I to też zapewne jest w kontrze do "wydajemisia" ludzi myślących stulejką, bo te azjatki z par biały facet-azjatycka kobita to nie są nieletnie tajskie prostytutki tylko wykształcone kobiety ze zwesternizowanych rodzin które kończyły amerykańskie uniwerki.
@budzy: To chyba najbliższa mi opinia, ja kiedys próbowałem zwrocic uwage na to ze te materialy zawsze powstawaly (tylko kiedys o wlochach, francuzach, potem gangsterach a teraz o murzynach i taki obieg) i one tetaz powstaja glownie dlatego, ze sie po prostu klikają, w ogromnej czesci przez wykopkow i prawactwo, bo mam wrażenie, ze duzo wiekszy rozglos temu daja tutaj niz daja temu kobiety, to zostalem zjedzony ze cope i corka
@dawig123: też nie ma co porównywać upodobań kobiet w USA i w Polsce. W USA Hiszpan kojarzy się z Meksykiem czyli tanim pracownikiem żyjącym w imigracyjnej biedzie. Murzyni też mają wciąż słabe powodzenie(gangi, przemoc, bieda), a Hindusi są uznawani za największych inceli wszechświata. Tam biały mężczyzna jest w ankietach niemal zawsze wymieniany jako najbardziej pożądana rasa na męża przez wszystkie rasy kobiet.
Co ciekawe Polska to kraj tak głęboko ojkofobiczni, że
@BurzaGrzybStrusJaja: No jesteśmy ojkofobiczni, polka ci powie, ze na pewno nie Polak a Polak coraz czesciej ci powie ze nie polka i nigdy by tego kraju nie bronil w wojnie, ale taka juz niestety nasza natura, ze nie lubimy tego kraju i nie doszukiwalbym sie tu prania mozgu przez social media (tak jak na glownej to sie dzieje 3 razy dziennie) maloletnim polkom bo tak juz bylo w 2 pokoleniach wstecz,
@dawig123: no właśnie nie wiem czy mężczyźni tak powiedzą o Polkach - chyba tylko na wykopie mają one taką opinię, a w społeczeństwie to są "najpiękniejsze kobiety na świecie" XD Uważam, że media mają ogromny wpływ na postrzeganie świata. Wszystkie artykuły (mimo że wyssane z palca zgorzkniałej feministki) magazynów typu wysokie obcasy o rozwiązłości seksualnej, przemocowych Polakach i świetnych Marokańczykach nie idą w eter i zbierają swoje żniwo. W USA raczej