Wpis z mikrobloga

@Kenteris: @Murasame Czy was nie poj3bało!? Przecież inne normy dźwigania to jawna dyskryminacja, nie wspominając już o niższych wymaganiach do mundurówki, to już jest w ogóle antyludzki skandal, przez który giną ludzie. Tak, niekompetencja kobiecych strażaków i policjantów przyczyna się do większej ilości śmierci.
  • Odpowiedz
@Little_Makak: te normy mają swoje usprawiedliwienie w biologii i możliwościach fizycznych obu płci. Jak zobaczysz na rekordy świata w konkurencjach siłowych, to zobaczysz mniej więcej podobne różnice. Problem byłby, gdyby w tych zawodach były jakieś parytety i kobiety zabierały pracę mężczyznom, którzy fizycznie mogą więcej. Ale to nie są zawody, gdzie jest jakąś wielka konkurencja i gdzie wszyscy zabijają się o miejsce pracy. Co do zawodów mundurowych, to żeby być
  • Odpowiedz
biologii i możliwościach

Kobiety też są przeciętnie miej inteligentne i co związku z tym?

Jak zobaczysz na rekordy świata

Jak dowierz się jak te rekordy są nabijane, to zdasz sobie sprawę że nie powinieneś o nich wspominać.

W
  • Odpowiedz
@Kenteris: Ja się z tobą zgadzam, to niesprawiedliwe, że mężczyźni mieliby przechodzić na emeryturę w tym samym roku co kobiety, bo przecież umierają dużo wcześniej.
  • Odpowiedz
czym są bazy danych


@Rodriquez: Ja p------e, po prostu odpowiedź jak to chcesz zrobić, nikt w twoim łbie nie siedzi. Teraz wiem. Masz fantazje, ze wszystkich ludzi w---------z.do dostępnej bazy. Moze.kiedya się ci to uda, na razie fantazja.
  • Odpowiedz
@bigos555: no ale po co mam tłumaczyć coś skoro nawet prostych podwójnych iteracji nie rozumiesz? Taka baza danych powstanie z całą pewnością obecnie w stanach już coś takiego funkcjonuje pod kątem kryminologii a u nas już masz rejestr ciąż i rejestr zdarzeń medycznych, brakuje tylko bazy danych z DNA każdego obywatela.
  • Odpowiedz
podwójnych iteracji


@Rodriquez: Wykopek umie słowo, urocze ( ͡° ͜ʖ ͡°).

tylko bazy danych z DNA


@Rodriquez: Tylko. Miejmy nadzieję, że długa.droga do tego. A i z tego nie wyniknie udostępnianie tych danych osobom trzecim.
  • Odpowiedz
Wykopek umie słowo, urocze ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@bigos555: Wyzywanie od wykopków jako losowa obelga ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie sam siedzisz dłużej o pół roku ode mnie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Rodriquez:

pół roku


Ale się nie miotam jak dzieciak. Podsumowując, na c--j.mam.badać dna ojca pod względem obciązeń, skoro mogę badać dna dziecka? Ale przecież wszyscy wiemy, że w twoim serduszku nie leży dobro niemowląt, kalek i szczeniaków, a jedynie gniew na baby.
  • Odpowiedz
@muchatse: z tych rzeczy:
- uważam że wiek emerytalny powinien zależeć od zawodu i jego wpływu na stan zdrowia a nie płci.
- obowiązek obrony tak ale realizowany w sposób zgodny z fizycznymi możliwościami jednostki, indywidualne ocenianymi. Ja bym pewnie trafiła do łączności jako licencjonowana radioamatorka, i tak dalej.
- normy dźwigania zależą od możliwości kobiet i mężczyzn, nie da sie inaczej niż teraz. Nawet uważam że powinny być obniżone - egzoszkielety ułatwiające dźwiganie już istnieją.
- wyroki tak, niezależnie od płci, zależnie od szans na recydywę ocenionych indywidualnie.
- normy na testach: zależy jakich. Fizycznych na pewno nie bo ciała są różne. Intelektualnych… Już są
  • Odpowiedz
@bigos555: badania genetyczne w kierunku choroby != lista schorzeń na co chorują rodzice.
Nikt nie chce badać DNA ojca w kierunku choroby a poznanie jego historii leczenia.
  • Odpowiedz