Wpis z mikrobloga

Czyli wybrałaś najbardziej wygodną możliwość dla ciebie.


@tiramisu02: ludzie w takiej sytuacji byliby przydzieleni zgodnie z kwalifikacjami - ty na przykład jako mietek z niepełnym średnim i brakiem logicznego myślenia poszedłbyś na rozpoznanie bojem
@Cadfael: ty myślisz, że stawka uzależniona jest od płci? Stawka uzależniona jest od tego, co ktoś potrafi i w jakiej firmie pracuje. Typu sprzątaczka klatek schodowych nie zarobi tyle samo co sprzątaczka rodziny królewskiej.

Dziękuję za tak wnikliwy portret mojej osoby. Podobno sporo książek w życiu przeczytałaś, a nadal głupio gadasz. Oglądałaś poranek kojota? Tam jest taka fajna kwestia z książkami.
@tiramisu02 zmiany zawodu -> istnieje coś takiego jak średnia ważona. To proste do wyliczenia. XD i uważam taki system byłby fair wobec wszystkich ludzi, ba, nawet premiował facetów bo oni zwykle wybierają zawody bardziej ryzykowne. Może też motywował kobiety do wybierania takich zawodów - nie wiem, mnie nie.

A to że każdy powinien trafić do miejsca w obronie przystosowanego do jego możliwości i kwalifikacji jest oczywiste. Podałam przykład do którego mam kwalifikacje.
@Axoi: z tą średnią ważoną przyznam, że nie głupie. Nie przyszło mi to do głowy przy pisaniu poprzedniego komentarza.

A jak rozwiązałabyś kwestię tego, że może być was takich 100 radioamatorek, a tylko 2 do noszenia worków? Czekałybyście w kolejce?
Ja mam #!$%@? na obronę tego kraju i chętnie zastosuję się do rady mojego ojca, który po napadzie Rosji na Ukrainę powiedział, że jak miałoby u nas być coś wojskiem to
ty myślisz, że stawka uzależniona jest od płci? Stawka uzależniona jest od tego, co ktoś potrafi i w jakiej firmie pracuje.


@tiramisu02: średnia na budowie zgaduję jest wyższa niż sprzątaczek

Oglądałaś poranek kojota?


nie i nie zamierzam.
@Cadfael: jak ktoś ma umiejętności takie jak sprzątaczka to zarobi niewiele więcej, niż ona. Mogłaby zacząć od wynoszenia gruzu, a później pomyśli się do czego się nadaje.

No widzisz, a ja znam kogoś kto oglądał i powiedział mi to i owo. Że jak się nie znasz to lepiej grzeczniej, bo dostaniesz pstryczka w nos.
jak ktoś ma umiejętności takie jak sprzątaczka to zarobi niewiele więcej, niż ona.


@tiramisu02: a ty myslisz, że masz kwalifikacje na sprzątaczkę? nawet tyle byś nie zarobił.

Że jak się nie znasz to lepiej grzeczniej, bo dostaniesz pstryczka w nos.


proponuję #!$%@?ć. może być?
@Cadfael: eh, co pisałem wyżej? Że pomimo tego, że naczytałaś się książek to dalej gadasz głupoty, bo podobno, nie wiem, bo ja głupi jestem, ale podobno jak człowiek poczyta trochę to przestaje być wyszczekany, a pokornieje. A może to doświadczenie życiowe sprawia, że pokornieje, bo pełno przecież kawiorowych osób, z dużą buzią do gadania, a małymi rączkami do pracy.

Myślę, że miałbym kwalifikacje na sprzątaczkę, chociaż papieru nie mam, ale według
Myślę, że miałbym kwalifikacje na sprzątaczkę


@tiramisu02: no tak samo ja bym miała na budowę, biorąc pod uwagę iq przeciętnego mietka

i tak, #!$%@? już, za dużo słów, za mało treści.
@Cadfael: tyle, że ty z budową miałaś #!$%@? do czynienia, a w sumie cofam to, bo codziennie masz. Z budową nic cię nie łączy. Za to ja sprzątałem, czyściłem, myłem i nawet baby się mnie pytają co jak zrobić.

Beka z ciebie.