Wpis z mikrobloga

Z okazji uroczystego zakończenia beki chciałbym też ogłosić, że 600, 700, 800k to jest znowu drogo.

Efekty powinny być widoczne już w styczniu, bo jak ta oferta schodziła z prędkością światła to teraz zacznie się kumulować. Nie oznacza to koniecznie, że mieszkanie będzie można kupić taniej, tylko na razie raczej, że w ogóle będzie można je kupić XD

No ale jak do średnich zaczną się znowu wliczać "tanie" oferty to spadki na średnich będą dosyć spektakularne. Podejrzewam, że np. Warszawa z obecnych 17k szybko zjedzie na 15. Tak na dobry początek.

#nieruchomosci #kredyt2procent #ekonomia #gospodarka #wkpinvestments
  • 12
  • 3
@PodniebnyMurzyn: Ale co mi po średniej XD Nie rozumiesz mnie mirek. Dotychczas schodziło wszystko w limitach beki, a 500k to mógł każdy korpoludek dostać bez wkładu. W efekcie oferty w Warszawie i dużych miastach zaczynały się od 800k, bo wszystko niżej schodziło w dobę. Teraz ta tańsza oferta zacznie się kumulować, bo 0,5 mln to sporo pieniędzy, nawet w stolicy i ludzie tyle nie mają.

Czyli średnia powinna szybko spaść, bo
Panie pl, mnie to jedno zastanawia. Nie wolał Pan kupić za 17 na bk2 zamiast za 15 na normalnym kredycie?


@#!$%@?: Przeczytaj sobie warunki BK2% to ci się odechce w to wchodzić. Ten program robi z ciebie pańszczyźnianego chłopa przywiązanego do ziemi, bo jesteś dosłownie niewolnikiem tej klitki którą sobie wybrałeś. A jak wybrałeś źle, to następne 5-10 lat spędzisz w piekle ¯\(ツ)/¯