Wpis z mikrobloga

@frugASS 11-letni ja zakładający maila, na którego miałem kupionego Minecrafta, a który potem został usunięty i nie mogłem migrować konta, w związku z czym nie mogę grać legalnie w Minecrafta ://
  • Odpowiedz
@frugASS: siostra mi kiedyś założyła na interii i bardzo długo działał. Nawet parę lat temu się zalogowałem, ale że to interia to #!$%@? było wszystko spamem. Teraz już nie mogłem się zalogować - telefonu nie podałem, a maila zapasowego nie ma ;p
CherryJerry - @frugASS: siostra mi kiedyś założyła na interii i bardzo długo działał....

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
ja to se od lat mam imie.nazwisko na gmailu, założone za czasów zaproszeń ^____^


@G06DbT: ja wpadlem w pierwszą pulę i mam imię@gmail.com. ciekawe za ile by to można sprzedać, bo używam już tylko do spamu
  • Odpowiedz
@CherryJerry usunęli Ci konto, po 2 latach nieaktywności teraz usuwają, adres jest zablokowany dlatego się wyświetla taki komunikat, po 6 latach uwalniają i można na nowo założyć. Też chciałem się zalogować na swoje stare konto, hasło znałem, ale nie wchodziło i mi BOK właśnie odpisał, że usunięte.
  • Odpowiedz
@Templar: no domyśliłem się :)
Ogólnie gmail teraz też po 2 latach nieaktywności niby usuwa, ja mam tam chyba ze 30 skrzynek (większość to gównomaile na spam) i ciekawi mnie, kiedy zaczną spadać z rowerka.
  • Odpowiedz
@G06DbT tylko imie@nazwisko.pl

Wygląda najbardziej profesjonalnie. Koszt 75 zł rocznie + serwer zoho działa lepiej jak Gmail.

W sumie jak podzielę 75 na 2 (bo tata też używa imie@nazwisko.pl) to wychodzi po 30 parę zeta rocznie
  • Odpowiedz