Wpis z mikrobloga

Krótko i na temat.

4 lata temu zakładałem tu konto.
3 lata temu zacząłem się udzielać i wpisałem w opis że chce być pro w wieku 27-28 lat.
24 września tego roku mając 26 lat osiągnąłem to na co pracowałem przez ostatnich można powiedzieć 10 lat, bo tyle liczy już mój staż treningowy.

I wiecie co?

Tytuł pro jest czymś tak wyjątkowym, że do dziś patrząc na kawałek tektury morda mi się cieszy, że to właśnie ja dysponuje taką genetyką, taka reakcja na środki i taką etyką pracy, że mogłem go zdobyć.

Życzę Wam wszystkim tylko i wyłącznie spełnienia marzeń, kompletnie nic nie ma podjazdu do tego uczucia.

Pozdrawiam.

#mikrokoksy
#silownia
#mirkokoksy
#sterydy
#dieta
Lewusx - Krótko i na temat. 

4 lata temu zakładałem tu konto.
3 lata temu zacząłem s...

źródło: 75DA863F-88B1-4E95-8225-581A7A710CBA

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@tiramisu02: Jakbyś miał jakiekolwiek pojęcie o sporcie lub kulturystyce to byś nawet nie zwrócił uwagi na to, bo napisałem prawdę.

Dostałeś coś na co nie miałeś wpływu…

No nie mialem, ale miałem wpływ na to ile zarabiam i spędzam w robocie żeby móc się rozwijać. Miałem na to ile czasu tygodniowo inwestowałem w trening. Miałem na to ile godzin spałem i jak wcześnie musiałem wstawać. Miałem na to żeby czerpać
  • Odpowiedz
@chodznapole zdziwiłbyś się ilu chłopa na lokalnej siłowni wali konkretne cykle a wyglądają jak gówno xD
Do tego jeszcze jest drugi kij końca czyli nie tylko wrażliwość na anaboliczne efekty ale i wrażliwość na skutki uboczne. Niektórzy ledwo na igłę spojrzą i już mają sajdy, inny po latach na cyklu sliźnie się bez większych problemów.
  • Odpowiedz
@krucjan a wszyscy są frajerami ładującymi sterydy, którzy udają wielkich sportowców z dyscypliną i determinacją.
Beka. Ciule się szprycują i jadą na całej aptece, ale wielcy „sportowcy”.
  • Odpowiedz
@Lewusx ale sterydy to akurat tylko frajerzy walą. Szacun za osiągniecie ale szkoda, że tego nie dokonałeś jak prawdziwy facet tylko #!$%@?. Ale to całe wasze towarzystwo „kulturystów” jest stworzone z miękkich faj bez rigczu i dyscypliny, bo każdy się szprycuje.
A spróbuj zacząć mówić że sterydy są spoko to cię zabiję śmiechem. Pewnie tak myślisz, w końcu promujesz to tutaj, na wykopie. Możesz przestać? Przez was nawet naturals jest z
  • Odpowiedz
@Lewusx: To jakie plany na ten sezon? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tiramisu02

ale traktować to na równi z tym, że dostałeś coś na co nie miałeś żadnego wpływu (genetyka, reakcja na środki) i przypisywać to jako swój sukces?


Znam masę osób uzdolnionych, z predyspozycjami do czegoś, od nauki po sport. Wykorzystać to potrafi raczej mała część, a często im większy ktoś ma talent, tym większą
  • Odpowiedz
  • 3
@bdm_bq: Budowanie i cut'y na przemian do pewnie 130kg, dążenie do 100 podopiecznych online, doleczyć skórę (już prawie jest git), jakieś dłuższe niż 4 dni wakacje i będzie dobry rok. A debiut w 2025, myślę że europa, a 2026 coś pozwiedzam stanów i tam postartuje, ale to już daleko wybiegam. :)

@tiramisu02 Ty masz jakiś uraz chyba do ludzi z mojego środowiska.
  • Odpowiedz
@Lewusx tylko na tyle cię stać? Ziobro zdziwienia trochę. Tym prędzej do książek i odstaw szprycę prosie.
Najgorzej że takich jak ty śledzą też młodzi. I zobaczą, że „pro” wali sterydy No to musi to bym Ok i w porządku.
Weź się zastanów. Masz ty kawałek mózgu?
Twoje środowisko robi złą robotę. I dla sport i prozdrowotnych postaw. Podaj mi jeden kontrargument. Czekam.
  • Odpowiedz