Wpis z mikrobloga

#chatgpt #chatgpt4 #ai #sztucznainteligencja #bard #copilot #programowanie

Który czat udający mądrego najlepiej sprawdzi się we wsparciu przy pisaniu aplikacji Laravel (jako API) + Vue lub angular jako aplikacja komórkowa?
Do tej pory zdarzało mi się korzystać z ChatGPT3.5, ale sprawdza się do naprawdę małych rzeczy, bo gdy projekt rośnie, to on po prostu zapomina o wielu rzeczach. A że mam do napisania coś troszkę większego we względnie krótkim czasie, to bardzo by mi się przydało wsparcie ze strony SI, a wiem, że chatGPT nie da rady, skoro z mniejszymi rzeczami nie dawał rady, żeby zapamiętać co program miał robić...
Czy wersja płątna (ChatGPT 4) jest dużo lepsza i potrafi ogarnąć więcej informacji? Czy są jeszcze jakieś inne SI, które warto znać? Copilot mi mieszał Angulara z Vue, Bard też mi coś tam namieszał i nie bardzo chciał pomóc...
  • 2
@husky83: raczej żaden, te chaty przydają się jak nie chce ci się szukać czegoś na stacku lub w dokumentacji, ale jak coś niszowego to i tak nie pomoże i będziesz robił po staremu. Nie wiem jak Assistant od jetbrainsa, ale i tak nie wierzę że to będzie game changer