Wpis z mikrobloga

Obiecane zdjęcie grubasa po dwóch miesiącach zakładu #grubyzaklad z drugim spaślakiem @hdeck. Mamy dzień 60/92 i przed nami jeszcze cały styczeń. Dziś bez rozpisywania. Życzę Wam jedynie, Mirki i Mirabelki, wytrwałości w postanowieniach w kolejnym roku!
#chudnijzwykopem #redukcja #odchudzanie #chwalesie no i #dieta , bo w przeciwieństwie do @hdeck u mnie to w zasadzie tylko ona (póki co).
buchajacy_rog - Obiecane zdjęcie grubasa po dwóch miesiącach zakładu #grubyzaklad z d...

źródło: temp_file668824570658397442

Pobierz
  • 61
@regos jedzenie to takie zwykłe raczej. Jem rzeczy, które lubię, ale unikam tych zdecydowanie niezdrowych. Staram się też w pierwszej kolejności dawać warzywa. Okno żywieniowe mam między 11 a 19 i jem w tym czasie przeważnie 5-krotnie w odstępach 2h.
@szuwarek ekspertem nie jestem, ale złotych rad nie ma. Trzeba mniej jeść i/lub więcej się ruszać, ale sam musisz wybrać, co wolisz. Ja ruch wolę zostawić na później. Na pewno warto sobie znaleźć jakąś motywację. Trzeba też trzymać się ustalonych zasad i odstawić alkohol. Dla mnie natomiast najważniejsze było mieć wywalone na wszelkiej maści ekspertów, którzy uważają, że znają najlepszy sposób na schudnięcie i torpedują alternatywne pomysły. Nie ze względu na jakąś
@buchajacy_rog: też będę próbował schudnąć w 2024. Poprawić zdrowie, sen, samopoczucie, ograniczyć albo zupełnie wyeliminować używki. Zazdroszczę Tobie i @hdeck owi braku gino, nawet jako suchoklatesy będziecie dobrze wyglądać. Nie jesteś na carnivore, ani keto tylko pewnie CICO?
Dietetyk mi mówił że chudnięcie powyżej 1kg/tydzień jest nie tylko niebezpieczne ale to proszenie się o efekt jojo


@Marsu335: E tam, sranie w banię. Fizyka jest prosta. Jeśli na parę miesięcy wchodzisz na wysokie obroty i ucinasz kalorie do 1500, a potem nagle wracasz do >2500 i żadnej aktywności, to wiadomo, że kilogramy wrócą. Jeśli trzymasz się swojego zapotrzebowania kalorycznego, utrzymujesz jakąś rozsądną aktywność, to nie będzie żadnego jojo. Takie bzdety,
@Uuroboros: tempo odchudziania 30 kg w 3 msc jest zdrowe? Teraz to powinie przymasować na siłce a nie redukować...
Przy odpowiednich wiatrach zrobić rekompozycje.